Polsat podał nazwisko kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Kurdej-Szatan będzie miała mocną konkurencję

Ostatnio oficjalnie potwierdzono, że Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Teraz produkcja zdradziła nazwisko kolejnego uczestnika. To mąż aktorki, Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan niedawno została zwolniona z TVP. Z dnia na dzień straciła trzy programy i jedynie zatrzymała nadal rolę w "M jak miłość". Gwiazda bez pracy stała się więc atrakcyjnym kąskiem dla innych telewizji. Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Polsatu, który najpierw zaangażował Basię w prowadzenie koncertu, a później zaoferowano jej udział w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka nie chciała zdradzać szczegółów w tym temacie, ale teraz już oficjalnie wiadomo, że we wrześniu zobaczymy jej zmagania na parkiecie.

"Taniec z gwiazdami". Drugi uczestnik jest już potwierdzony

Barbara z pewnością będzie największą gwiazdą tej edycji "Tańca". Wcześniej mówiło się, że w programie wystąpi również jej mąż Rafał Szatan. Teraz stacja potwierdziła już udział męża Basi, więc już niedługo widzowie Polsatu będą mogli obserwować, jak małżonkowie konkurują ze sobą.

Aktor, wokalista, laureat 2 .miejsca w naszym fenomenalnym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - Rafał Szatan witamy na parkiecie 10.edycji - informuje produkcja.
 

Fani cieszą się, że zobaczą małżeństwo Kurdej-Szatan w "TzG".

O, małżeństwo razem w "Tańcu z gwiazdami"? Nie zdziwiłabym się, jakby obie pary były w finale.
Panie Rafale, fajnie, że teraz Pan weźmie udział w słynnym show "Taniec z gwiazdami".
Ale super! Już czekam na program! - czytamy.

Jak myślicie, kto ma większą szansę na wygraną? Basia czy Rafał?

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, co działo się na urodzinach "M jak Miłość". Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP