Rozenek pochwaliła się zdjęciem syna z Radkiem. Fan: A co z biologicznym ojcem? Reakcja Majdana... mocna. "Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo!"

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan chętnie relacjonują swój pobyt na Lazurowym Wybrzeżu w sieci. Jednak ostatnie zdjęcie wzbudziło więcej emocji niż sami chyba się spodziewali.

Choć Radosław Majdan nie jest biologicznym ojcem synów Małgorzaty Rozenek, to robi wszystko, by z chłopcami mieć dobry kontakt. I co najważniejsze, świetnie mu to wychodzi. Świadczą o tym jego wypowiedzi, ale też zdjęcia, na których widzimy, że Tadeusz i Stanisław uwielbiają spędzać z nim czas. Jednak gdy teraz Małgosia pochwaliła się na Instagramie zdjęciem Radosława z jednym z jej synów, w komentarzach zawrzało. Oburzenie związane było z biologicznym ojcem chłopców, czyli Jackiem Rozenkiem. 

Zobacz wideo

Fan do Rozenek: A co z prawdziwym ojcem chłopców? Majdan reaguje

Małgosia, jako bardzo aktywna instagramowiczka, zapewniła swoim fanom obszerną relację z rodzinnych wakacji na Lazurowym Wybrzeżu. Jednym ze zdjęć, które zamieściła w sieci, było to z Radosławem i jej synem. Widzimy, jak pluskają się w basenie i wydawać by się mogło, że nie ma tutaj do czego się przyczepić, a jednak... Fana "Perfekcyjnej" oburzył fakt, iż ta rzekomo nie przejmuje się tym, co na widok takiej fotografii pomyśleć może sobie prawdziwy ojciec chłopca. 

A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda? Gdzie jego uczucia?

Rozenek nie czekała długo z odpowiedzią i wyznała: 

A co może czuć ojciec widząc, że jego dziecko jest szczęśliwe? Chyba szczęście prawda?

Do dyskusji włączył się także Radosław Majdan. Oburzony komentarzem internauty nie szczędził mocnych słów. 

Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny, a może chamski.... Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni maja tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany, ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu - napisał.

Brawo Radosław! W 100 procentach zgadzamy się z jego wypowiedzią. 

DH

Więcej o:
Komentarze (172)
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem syna z Radkiem. Fan: A co z biologicznym ojcem? Reakcja Majdana... mocna. "Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo!"
Zaloguj się
 • Gość: ^_^

  Oceniono 79 razy 69

  Dzieci powinny mieć biologicznego ojca na co dzień. Ale skoro już im się tak życie ułożyło,że rodzice się rozwiedli,to nic tylko się cieszyć,że mają dobry kontakt z ojczymem. Widać,że są sobie bliscy,co w relacjach ojczym-pasierb, wcale nie jest normą.

 • Gość: Viola

  Oceniono 57 razy 49

  O żesz w more Radosława poniosły emocje, ale słusznie. Ileż można czytać brednie, ludzie to się wszystkiego przy... ;)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 50 razy 40

  A co z biologicznym ojcami którzy wogole nie interesują się swoimi dziećmi?
  Więc w tym przypadku w oczy kole że dzieci mają tatę Rozenka i prawdziwego przyjaciela Majdana. Jakby któryś z nich się nie sprawdził to dopiero byłoby gadanie. A tak zazdrość internauta zżera.
  Brawo Majdan, normalny z Ciebie chlop
  👍

 • Gość: Monika

  Oceniono 27 razy 23

  Może ojciec jest szczęśliwy ze dzieci mają super wakacje? Jak można taki komentarz komuś napisać na jego profilu? Dobrze ze zareagował.

 • Gość: Hugo

  Oceniono 29 razy 19

  Odpowiedź Radka prawidłowa. Co nie zmienia faktu, że uważam absolutnie niedopuszczalne gdy dorośli epatują prywatnością dzieci. Powinni się kochać i budować dobre relacje poza kadrem aparatu czy kamery. Czemu ma służyć publikowanie takich zdjęć? Wyłącznie PRowi dorosłych! Miejsce tych zdjęć jest w rodzinnym albumie.

 • Gość: Alina

  Oceniono 28 razy 12

  I tak trzymac Radek! Prawidlowa postawa! Pozdrawiam

 • Gość: igor

  Oceniono 13 razy 9

  podziwiam Gosię RM, ze ma siły i chęć ciągle być na sprzedaż ,mimo upływu lat, to coś niewiarygodnego i dla mnie niezrozumiałego. Ja lubię intymność, prywatność, i taki ekshibicjonizm jest po prostu chorobliwą jednostką .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX