Anna Lewandowska coraz chętniej pokazuje twarz Klary. Fanki zachwycone: Ale ślicznie, całe moje serce skradłyście. To prawda!

Czyżby Anna Lewandowska zamierzała pokazać światu córkę? Trenerka coraz śmielej wrzuca do sieci zdjęcia dwuletniej Klary.

Anna i Robert Lewandowscy od 2 lat są szczęśliwymi rodzicami Klary. Do tej pory konsekwentnie unikali pokazywania twarzy dziecka w mediach społecznościowych. Ostatnio przyjaciółka pary, Marina Łuczenko, przypadkowo pokazała jednak ich pociechę w relacji na InstaStories. Wygląda na to, że "Lewa" zacznie teraz coraz częściej chwalić się Klarą w sieci.

Wiedzieliście o tym, że dwuletnia Klara potrafi już pływać?

Klara Lewandowska ma już dwa lata. Córka trenerki coraz częściej towarzyszy swojej mamie podczas treningów. Zdarza się też, że pociecha naśladuje ją. Tak też musiało być ostatnim razem. Dumna Ania uwieczniła wspólne chwile z Klarą na Instagramie.

Do tej pory córka Lewandowskich niemal zawsze pozowała do zdjęć tyłem. Teraz Ania zdecydowała się na to, żeby pokazać twarz dziecka, a przynajmniej połowę. Myślicie, że na jej decyzję wpłynęła ostatnia wpadka Mariny?

Fani "Lewej" są niezmiennie zachwyceni 2-latką.

Mała odnajduje się w każdej sytuacji.
Ale czad!

Czyżby Klara miała na dobre zagościć na Instagramie?

Więcej o: