Lewandowscy uczą się pływać na desce. Ania pochwaliła się efektami, a fani zwrócili uwagę na zabawny szczegół. "Co tam robi stopa Roberta?"

Lewandowscy są właśnie na wakacjach i uczą się pływać na desce. Anna pochwaliła się zabawnym zdjęciem, na którym pozuje z Robertem. Fani szybko dostrzegli zabawny szczegół.

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Na co dzień mają bardzo dużo obowiązków. Dlatego gdy mogą wyjechać na urlop, korzystają z tego pełnymi garściami. Wraz z Klarą od kilkunastu dni są w podróży, a na ich instagramowych profilach możemy oglądać mnóstwo pięknych zdjęć z wakacji. Jak przystało na rodzinę sportowców, nie wylegują się całymi dniami na plaży.

Zdjęcie Lewandowskich rozbawiło fanów

Robert wraz z żoną postanowili spróbować swoich sił w sportach wodnych. Na pierwszy ogień poszła deska, na której wspólnie uczą się pływać. Ania opublikowała fotografię, która na pierwszy rzut oka wydaje się być całkiem niewinna. I z pewnością sytuacja, kiedy owa fotka została zrobiona właśnie taka była, jednak wiadomo, że na zdjęciach zawsze rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Fani zwrócili uwagę, że stopa Roberta wylądowała w miejscu, w którym nie powinna. To bardzo ich rozbawiło.

Stopa Roberta ciut niefortunnie miejsce wybrała. Haha, fajne zdjęcie.
Gdzie on tę stopę wcisnął? Mnie to śmieszy!
Co tam robi stopa Roberta? - żartują fani.

My również uważamy, że wyszło całkiem zabawnie. Cieszymy się, że Lewandowscy mają do siebie sporo dystansu.

Zobacz, co Lewandowscy i Szczęśni robili razem na Mykonos. Działo się!

Zobacz wideo

JP

Więcej o: