Anna Lewandowska pokazała nogi. Boryka się z problemem, który jest zmorą wielu kobiet. Internautki: Szacunek za odwagę!

Anna Lewandowska udowodniła, że wbrew oczekiwaniom obserwatorek, także zmaga się z typowo kobiecymi problemami. Należy do nich między innymi cellulit.

Dla wielu Polek Anna Lewandowska jest wzorem do naśladowania. Niemal każda z ponad dwóch milionów jej obserwatorek na Instagramie marzy o tym, żeby móc pochwalić się równie wysportowaną sylwetką. Jak się jednak okazuje, "Lewa" wcale nie ma idealnego ciała.

Niedawna Anna Lewandowska pochwaliła się, że jej córka Klara umie już pływać!

Zobacz wideo

Ostatnio trenerka poruszyła na swoim Instagramie problem dotyczący wielu kobiet. Mowa o cellulicie, który pojawił się także na jej udach. "Lewa" nie jest odosobniona. Jak sama napisała, z nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej boryka się około 90 procent kobiet.

Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym z uśmiechem prezentuje swoje niedoskonałości. Przy okazji przypomniała też o swoich planach treningowych i zdradziła, jak radzić sobie z cellulitem.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Głos zabrała między innymi Zosia Ślotała.

Szacunek za odwagę! Prawie każda z nas ma... Robimy wszystko, żeby to ukryć, a nie zawsze się udaje i wtedy czujemy się gorsze. Poprawiłaś mi humor - napisała.

Za szczerość i naturalność Lewandowskiej należą się gratulacje. :)

Więcej o: