61-letnia Melanie Griffith zachwyca figurą w bikini. Gwiazda w końcu wygląda na szczęśliwą. Fani: "Przepiękna!"

W sieci pojawiły się zdjęcia amerykańskiej aktorki, Melanie Griffith, która spędziła dzień na luksusowym jachcie. Te fotografie mówią same za siebie - gwiazda jest w świetnej formie!

Przez lata, w życiu Melanie Griffith pojawiło się wiele przykrych momentów. Aktorka ma za sobą kilka rozwodów, w tym ostatni ze znanym hollywoodzkim gwiazdorem, Antonio Banderasem, uzależnienie od alkoholu czy walkę z rakiem skóry. Mimo wszystkich dramatów, które ją spotkały, Melanie udało się wyjść na prostą. Jej najnowsze zdjęcia udowadniają, że gwiazda ma się bardzo dobrze.

61-letnia Melanie Griffith jest w świetnej formie

Paparazzi zrobili zdjęcia amerykańskiej aktorce, kiedy ta wypoczywała na luksusowym jachcie. Griffith jest na nich w plażowej sukience. Aż trudno uwierzyć, że 61-letnia gwiazda może być w tak dobrej formie fizycznej. Gwiazda była również znana z zamiłowania do operacji plastycznych. Teraz widzimy, że zrezygnowała z nadużywania wypełniaczy i wygląda o wiele lepiej, niż jeszcze kilka lat temu.

Sprawdźcie jej najnowsze zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz też: Gwiazdy w bikini

Zobacz wideo

Griffith opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bardzo skąpym bikini. Nie zakrywa wiele - wręcz przeciwnie. Podkreśla atuty Melanie. Fani zachwycili się jej wyglądem i nie szczędzili aktorce komplementów.

Piękna Melanie!
Niesamowita figura!
Wow, wyglądasz fantastycznie!

Pojawiły się również komentarze, w których obserwatorzy zarzucali jej retusz zdjęcia.

Czy ktoś wie, co się stało z jej pępkiem?
Dlaczego udajesz, że się nie zestarzałaś? To oczywiste, że zdjęcie jest wyretuszowane.
Brzuch nie wygląda na prawdziwy
 

A Wy, co myślicie o figurze 61-letniej aktorki?

KB

Więcej o: