Nicole Kidman z mężem na pokazie. Zaraz, a gdzie powędrowała jej ręka?! Chyba kolejny raz nie mogła oprzeć się Skarsgardowi

Nicole Kidman po raz kolejny zaskoczyła swoim zachowaniem. Podczas tegorocznego Paris Fashion Week, aktorka położyła jedną dłoń na udzie swojego męża, a drugą na nodze kolegi z planu.

Nicole Kidman od 2006 roku jest żoną australijskiego piosenkarza country, Keitha Urbana. Oboje często publikują w sieci wspólne zdjęcia, na których para wygląda na bardzo szczęśliwie zakochanych. Podczas tegorocznego Paris Fashion Week małżeństwo siedziało obok znajomego Kidman z planu, Alexandra Skarsgarda. To, co w pewnym momencie zrobiła aktorka zaskoczyło wszystkich.

Zobacz również: Oni zakochali się na planie filmowym

Zobacz wideo

Nicole Kidman czule dotyka swojego męża i... Alexandra Skarsgarda

Podczas pokazu Giorgio Armaniego na tegorocznym Paris Fashion Week, Nicole Kidman siedziała w pierwszym rzędzie między Keithem Urbanem a Alexandrem Skarsgardem, serialowym mężem z "Big Little Lies". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie moment, w którym Kidman położyła dłonie na udach... obu panów. Keith, jak i Alexander wyglądali na zadowolonych zaistniałą sytuacją i nie było po nich widać żadnego skrępowania.

Nicole Kidman pocałowała Alexandra Skarsgarda w usta

To nie pierwszy raz, kiedy Kidman publicznie okazała Skarsgardowi uczucia. Podczas rozdania nagród Emmy w 2017 roku, aktorka na oczach wszystkich pocałowała w usta kolegę z planu. Co zabawne, tuż za Kidman siedział jej mąż, Keith Urban, który nie pokazał ani grama zazdrości. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Co sądzicie o relacji Kidman i Skarsgarda? Może być coś na rzeczy?

KB