Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy, ale i tak wszyscy patrzą na jej stopy. Przy okazji pochwaliła się też, ile waży. Wygląda na mniej

Małgorzata Rozenek jest w świetnej formie. To za sprawą ćwiczeń z trenerką. Gwiazda pokazała, jak trenuje i zdradziła swoją wagę.

Od kiedy Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem starają się o trzecie dziecko, gwiazda przykłada ogromną wagę do tego, co je. Zdrowy tryb życia to podstawa, gdy ma się problemy z zajściem w ciążę. Przez terapię hormonalną "Perfekcyjna" ma problem z tym, że puchnie i jak sama o sobie mówi jest "panią pączek", dlatego musi dużo ćwiczyć, aby być w formie. W rozmowie z "Party" przyznała, że przez stosowanie kuracji, znacznie przybrała na wadze, więc w każdej wolnej chwili pracuje w pocie czoła nad szczupłą sylwetką.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek chce powiększyć rodzinę. Niestety, kuracja in vitro wywołała skutki uboczne. "Jestem panią pączek"

Małgorzata Rozenek krytykuje polityków partii rządzącej. Dlaczego? Zobacz nasze wideo.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek pokazała, jak trenuje

Choć Małgosia twierdzi, że przytyła, to na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia, na których wygląda bardzo szczupło. Okazuje się, że smukłe ciało to nie efekt głodówek, lecz wymagających ćwiczeń. Rozenek nie ma czasu na chodzenie na siłownię, dlatego trenuje w domu pod okiem specjalistki.

Poćwiczone! Bardzo lubię ćwiczenia w domu. Łatwiej mi się wtedy zmobilizować. Zresztą Lidia Wierzbowska pilnuje tej mobilizacji. Zawsze można też pogadać z synem. Taki początek tygodnia to ja rozumiem. Miłego dnia kochani. Ćwiczę boso i dlatego moje stopy tak wyglądają.
 

Fanki od razu zaczęły żartować w komentarzach na temat brudnych stóp Małgosi, które dostrzegły na zdjęciu:

Dobrze, że Pani wspomniała o stopach, bo zaraz by było "Małgorzata Rozenek nie myje nóg". Hahaha
No, no, Pani Małgosiu, gdyby podłoga była myta regularnie, to stópki byłyby czyste. Co by powiedziała na to Perfekcyjna pani domu i jej test białej rękawiczki? Pozdrawiam.

Inne internautki bardziej zaciekawiły się patentem gwiazdy na ćwiczenia ze specjalnymi pasami:

Pani Małgosiu, czy pasy trx zaczepione o ramy okienne bez problemu utrzymują ciało? Mam problem z przymocowaniem pasów w domu.

Rozenek odpowiedziała, a przy okazji zdradziła, ile waży:

Mnie się to sprawdza. Około 30 min, waga 55 i daje radę. Resztę 20 min z gumami i hantlami.

Kto by pomyślał, że Małgorzata Rozenek waży 55 kilogramów. Gwiazda jest tak drobna i szczupła, że wygląda na mniej.

JP

Więcej o: