[TYLKO U NAS] Rozenek cierpko komentuje politykę PiS-u wobec in vitro. "Dzieli się ludzi w zależności od statusu materialnego. To niesprawiedliwe!"

Małgorzata Rozenek jest zdeklarowaną zwolenniczką in vitro. W rozmowie z Plotkiem skomentowała niezrozumiałe dla niej decyzje polityków partii rządzącej.

Do niedawna Małgorzata Rozenek unikała komentowania sytuacji politycznej w Polsce. Wszystko zaczęło się jednak zmieniać przy okazji premiery jej książki o in vitro. Celebrytka nie ukrywa, że jest zwolenniczką metody sztucznego zapłodnienia dla par, które mają problemy z naturalnym poczęciem, i sama z niej korzystała.

Małgorzata Rozenek o partii rządzącej

Rządząca obecnie partia reprezentuje zdecydowanie mniej liberalne poglądy, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie społeczne. W rozmowie z naszą reporterką gwiazda TVN odniosła się do postawy polityków PiS-u.

Cały czas się zastanawiam, dlaczego politycy partii rządzącej nie mają potrzeby otworzyć się na te rodziny, które tak bardzo pragną potomstwa? Dlaczego nie wyciągną do nich ręki? Tak naprawdę można przeprowadzić in vitro w sposób całkowicie moralny, etyczny - powiedziała.

Całą rozmowę dla Plotka możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz wideo

"Perfekcyjna" i in vitro

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej synowie z poprzedniego małżeństwa urodzili się dzięki metodzie in vitro. Już wcześniej wielokrotnie zabierała głos w kwestii jej upowszechnienia. Obecnie celebrytka jest w związku małżeńskim z Radosławem Majdanem. Nie ukrywa, że marzy o tym, aby ponownie zajść w ciążę.