Małgorzata Rozenek na czerwonym dywanie przyciągnęła wzrok wszystkich gości. Postawiła na mini i odsłoniła swoje boskie nogi

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Na tegorocznej imprezie Raffaello udowodnili to po raz kolejny, jednak to Rozenek zrobiła na wszystkich wrażenie!

Jak co roku, na Inauguracji Sezonu Letniego Raffaello pojawiło się mnóstwo gwiazd polskiego show-biznesu. Wyjątkowa sceneria Pałacu w Wilanowie była dobrym pretekstem do zaprezentowania eleganckich i modnych kreacji. Wśród przybyłych gwiazd znalazły się m.in. Paulina Krupińska, Paulina Sykut-Jeżyna czy Olivier Janiak, ale to Małgorzata Rozenek zrobiła na wszystkich największe wrażenie.

Zobacz wideo

Efektowna kreacja Małgorzaty Rozenek

Nasz rodzima lwica salonowa, tym razem postawiła na błękitną, zwiewną kreację, którą wyróżniała się wśród pozostałych gwiazd. Dzięki asymetrycznej formie, celebrytka odsłoniła długie, zgrabne nogi i to właśnie one przykuły uwagę paparazzi. Również fani gwiazdy byli zachwyceni jej wyglądem.

Oszałamiająca kreacja. Pięknie wyglądacie.
Pięknie. Sukienka jak bajka!
Zjawiskowo Pani wygląda.
Piękna, a zwłaszcza nogi!

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPIF.pl

Stylowe dodatki Małgorzaty Rozenek

Długie i opalone nogi gwiazdy podkreślały srebrne szpilki na wysokim obcasie. Idealnie pasowały do zdobień na błękitnej sukience, które dodawały modnej kreacji elegancji. 

Inauguracja Sezonu Letniego Raffaello 2019Inauguracja Sezonu Letniego Raffaello 2019 KAPIF.pl

A Wam, jak podoba się stylizacja gwiazdy?

KB

Więcej o: