"Afery ręcznikowej" ciąg dalszy. Marek Jakubiak, najbogatszy poseł, gorzko skomentował wydatek Kasi Tusk. "To cienkie i próżne"

Kasia Tusk zabrała na plażę ręcznik od Chanel. Jego wycena szacowana jest na około 5 tysięcy złotych. Marek Jakubiak, najbogatszy poseł RP, skomentował ten zakup nieprzychylnie.

Kasia Tusk z powodzeniem spełnia się jako blogerka. Od kliku lat prowadzi z bliskimi przyjaciółkami stronę Make Life Easier, na której wypowiada się na temat mody, stylu życia, kultury czy też gotowania. Chętnie chwali się także swoimi stylizacjami. 

Kasia Tusk z ręcznikiem od Chanel

Ostatnio pochwaliła się "outfitem" z plaży, a jedna z obserwatorek zapytała o koc widoczny na zdjęciu.

Kasiu, zdradzisz skąd jest kocyk na leżaku i sam leżak? - czytamy w komentarzach.

Jak się okazało, kocyk o który zapytała fanka to ręcznik, który jest od luksusowego domu mody Chanel i wyceniany jest przez "Super Express" na 5 tysięcy złotych.

Kasia Tusk próbowała zdementować tę informację.

Kocham te "dziennikarskie" wyceny - napisała w komentarzach.

Tabloid poszedł jednak o krok dalej i zadzwonił do najbogatszego polskiego posła, Marka Jakubiaka, którego majątek szacowany jest na ponad 60 milionów złotych z prośbą o komentarz w tej sprawie. Okazuje się, że on nie pozwoliłby sobie na ekstrawagancję w kwestii zakupu ręcznika.

Ręcznik kupuję funkcjonalnie i on mi służy do wycierania, a nie do noszenia na plażę z nieodciętą metką - powiedział Jakubiak w rozmowie z "Super Expressem".
Jeśli pani Kasia Tusk kupiła ten ręcznik tylko po to, żeby pokazać w internecie, że ją na niego stać, to jest to cienkie i próżne. Ale jeśli ręcznik ma zalety, o których my nie wiemy - np. wewnętrzną klimatyzację, to jest to jej sprawa - dodał poseł.

Wtrącił także, że on najbardziej lubi te sprane ręczniki, "bo wtedy najlepiej wchłaniają wodę".

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (243)
"Afery ręcznikowej" ciąg dalszy. Marek Jakubiak, najbogatszy poseł, gorzko skomentował wydatek Kasi Tusk. "To cienkie i próżne"
Zaloguj się
 • czarnyminio

  Oceniono 215 razy 155

  Tak, córka Tuska jest godna potępienia bo ma ręcznik na który ją stać. Córka polegniętego prezydenta tysiąclecia jest wzorem cnót wszelakich a jej życie godne naśladowania przez pisdziewice.

 • Gość: letniasraczka

  Oceniono 140 razy 112

  Jak chce dupę sadzać na pięciu tysiącach, to niech sadza , co komu do tego?

 • Gość: Gość

  Oceniono 103 razy 81

  A co to kogo obchodzi jaki ręcznik ma Kasia Tusk i za ile ! Jeśli się na ten temat wypowiadacie to jesteście po prostu prostakami - jest to żałosne ! Szkoda że jej bielizny osobistej nie odgadujecie - wstyd i tyle

 • ryslew2061

  Oceniono 88 razy 76

  Wyjątkowa gó...burza na beznadziejny temat. Kto jakiego ręcznika używa. Głos zabrał wyjątkowy autorytet we wszech dziedzinach, spec od nauk moralnych, żałosne poślisko z bogatą przeszłością w LWP i Partii. Tera ino czekać jak temat na co najmniej tydzień przechwyci QUR-WIZJA, a grzać będą Klarenbach z Rachoniem.

 • pepe_papa

  Oceniono 104 razy 74

  60 mln złotych majątku ale z wypadającą mu słomą nie potrafi sobie poradzić

 • elenem

  Oceniono 97 razy 71

  Cienka to jest wypowiedz pOsła Jakubiaka. Od kiedy poważny facet zajmuje się takimi pierdołami?
  Chyba że jest niepoważny.
  Ja mam 4 markowe bardzo drogie szminki i perfumy, że o innych nie wspomnę. :)))
  I co... mam je schować i nie używać bo ktoś zobaczy? oj ludzie ! :)

 • Gość: Goźć

  Oceniono 72 razy 60

  Jak ktoś dopłaca do tapicerki w drogim samochodzie, to jakoś nikt mu tego nie wypomina, a to z pewnością większe kwoty.

 • Gość: wolak

  Oceniono 68 razy 48

  Chłopie prosty wonsaty z apaszką, co jeszcze zrobisz żeby dostać się na łamy Polotka? Dupę pokaż w internecie jak senator flaszeczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX