Jedno zdjęcie z królewskiego balkonu sugeruje konflikt między Harrym i Meghan a Kate i Williamem. Spójrzcie, gdzie stali

Urodziny Elżbiety II znowu mogą podsycić plotki o kryzysie między księciem Harrym a księciem Williamem. Na słynnym balkonowym zdjęciu ich rodziny stały na przeciwległych końcach.

W sobotę mieszkańcy Wielkiej Brytanii świętowali 93. urodziny Elżbiety II. Uroczysta parada Trooping the Colour stała się okazją do pierwszego publicznego wyjścia Meghan Markle. Światowe media rozpisywały się o tym, jak świeżo upieczona mama prezentowała się podczas tego wyjątkowego dnia. Wszyscy czekali też na słynne balkonowe zdjęcie, na którym można było zobaczyć całą rodzinę królewską. 

Zobacz wideo

Jednym z najważniejszych punktów święta "Trooping the colours" jest pojawienie się Elżbiety II wraz z rodziną królewską na słynnym balkonie pałacu Buckingham. To właśnie stamtąd pozdrawiają tłumy Brytyjczyków. Jest to też doskonały moment dla fotoreporterów. Szczególną uwagę zwraca grupowa fotografia. Widać na niej, jak daleko od siebie stoją William i Harry wraz z małżonkami.

Brytyjska rodzina królewskaBrytyjska rodzina królewska East News

W poprzednich latach bracia zawsze stali obok siebie i żartowali. Jednak w tym roku zachowywali się, jakby się nie znali. Od razu zaczęto plotkować, że wciąż są skonfliktowani, a publiczne wyjście najdobitniej to potwierdziło. Z drugiej strony, może był to symboliczny układ, który miał podkreślić, że to właśnie William zasiądzie w przyszłości na brytyjskim tronie. W końcu od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że Harry i Meghan nie mają ambicji, by grać pierwsze skrzypce w rodzinie królewskiej.

Czego by nie mówić, na pewno wczoraj nie byliśmy świadkami przypadku.

AD

Więcej o:
Komentarze (140)
Jedno zdjęcie z królewskiego balkonu potwierdziło konflikt między Harrym i Meghan, a Kate i Williamem. Spójrzcie, gdzie stali
Zaloguj się
 • surtout

  Oceniono 80 razy 70

  Co za bzdura! Stali według hierarchii w rodzinie królewskiej. Centralnie Królowa, po jej prawej następca tronu Karol, dalej w prawo następny w kolejce do tronu William z rodziną.
  Po lewej stronie Królowej jej drugi według starszeństwa syn, a za nim Harry ze swoją rodziną. Takie są zasady. Żadna z tych osób nie stoi ani w miejscu przypadkowym, ani według własnego widzimisię, czy "lubię-nie lubię".

 • Gość: x²

  Oceniono 58 razy 46

  Bzdura. Po prawej ręce królowej, frontowo, stali następcy tronu. Z lewej i z tyłu ci mniej ważni.

 • Gość: ola

  Oceniono 55 razy 43

  Harry nigdy nie bedzie grał pierwszych skrzypiec, bo jest 6 do tronu. Czy wy naprawdę nie znacie się na tym, o czym piszecie?

 • Gość: xoxoxo

  Oceniono 40 razy 36

  a jak wyjaśnicie to, że księżna Meghan i Kate jechały jednym powozem????

 • Gość: gosc

  Oceniono 36 razy 24

  i to ze stali daleko od siebie znaczy ze maja konflikt ? ktos kto to wymyslil minal sie z powolaniem , powinien zostac sledczym a nie pismakiem w portalu plotkarskim

 • guru133

  Oceniono 26 razy 22

  Sensacje dla niewyżytych kucharek i pokojówek.:(

 • Gość: zuo

  Oceniono 23 razy 21

  Ach, ta wasza przebiegła dedukcja, godna Sherlocka! A do głów wam nie przyszło aby, że o ustawieniu osób wokół królowej decyduje hierarchia, tzn miejsce w kolejce do tronu?

 • 87654321ja

  Oceniono 21 razy 17

  Stali tak, jak nakazuje protokół madralo z bożej łaski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX