Wyciekły prywatne zdjęcia ze ślubu Meghan i Harry'ego. Książęca para padła ofiarą ataku hakerskiego

Meghan Markle i książę Harry dziś świętują urodziny Elżbiety II. Jednak ostatnie dni były dla nich wyjątkowo nerwowe. Wszystko przez wyciek niepublikowanych dotąd zdjęć z ich ślubu. Fotografie miały zostać wykradzione z dysku księcia Alexiego Lubomirskiego, który był oficjalnym fotografem podczas ceremonii.

Zobacz wideo

Od kilku dni w mediach społecznościowych regularnie pojawiały się niewidziane dotąd czarno-białe zdjęcia książęcej pary. Jak dowiedział się "The Sun", prywatne fotografie Meghan i Harry'ego nigdy nie miały być publikowane. Hakerzy jednak włamali się na chmurę Lubomirskiego i zamieścili je m.in. na Instagramie i Twitterze.

Zdjęcia zostały zhakowane, a następnie wyciekły do Internetu. Przeprowadziliśmy wewnętrzne dochodzenie, bez udziału policji. Sytuacja została opanowana – powiedziała w rozmowie z tabloidem osoba związana z dworem królewskim.

Alexi Lubomirski nie chciał komentować sprawy. Zdjęcia po interwencji rodziny królewskiej i policji zniknęły z sieci. Z drugiej strony księżna Sussex i jej mąż nie powinni się przejmować ich wyciekiem. W końcu miliony ludzi ponownie mogły sobie przypomnieć, jak książęca para jest w siebie zapatrzona.

AD

Więcej o:
Komentarze (11)
Wyciekły prywatne zdjęcia ze ślubu Meghan i Harry'ego. Książęca para padła ofiarą ataku hakerskiego
Zaloguj się
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 8 razy 8

  Alexi nie robił zdjęć podczas ceremonii. Nie piszcie głupot.
  Jest autorem sesji zaręczynowej i sesji ślubnej w pałacu Windsor.
  A to są całkiem inne zdjęcia.

 • Gość: Maria Anna

  Oceniono 11 razy 5

  już nie .mogę czytać jaka jest ta Megan jak byście mogli to byście ja utopili w łyżce wody tak jej zazdroscicie szczęście A to jak będzie wyglądać za 15lat nikt nie wie

 • wrednyluke

  Oceniono 3 razy 3

  Trzymanie w chmurze zdjęć które mają pozostać prywatne to raczej nieodpowiedzialność...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX