Melania Trump na kolacji w towarzystwie księcia Karola i księżnej Camilli wyglądała zjawiskowo. "Po prostu klasa". Ale cena kreacji powala

Melania Trump na uroczystej kolacji z księciem Karolem i księżną Camillą pojawiła się w czerwonej sukni od Givenchy. Kreacja sporo kosztowała.
Zobacz wideo

Melania Trump podczas dyplomatycznej wizyty w Wielkiej Brytanii zachwyca swoimi strojami. Żona Donalda Trumpa w trakcie trzech dni pobytu na królewskim dworze pojawiła się w kilku efektownych stylizacjach. Widzieliśmy ją już m.in. w pomarańczowo-zielonej sukience marki Gucci wartej 17 tys. złotych, a także w białej, dopasowanej kreacji z czarnym kołnierzykiem i paskiem w talli. Wszystkie suknie możecie zobaczyć TUTAJ.Jednak największą uwagę zwraca czerwony total look Melanii, w którym pojawiła się na uroczystej kolacji z księciem Karolem i księżną Camillą.

Melania Trump w czerwonej sukni

Pierwsza Dania Stanów Zjednoczonych założyła czerwoną suknię z peleryną marki Givenchy, która kosztuje ok. 27 tysięcy zł. Kreacja zwracała uwagę nie tylko odważnym i mocnym kolorem, ale przede wszystkim była świetnie skrojona i wydłużała jej sylwetkę. Melania wyglądała w niej efektownie, niczym gwiazda Hollywood. Do tego mocny makijaż z doczepianymi rzęsami i podkreślonymi ustami w kolorze różowym.

 

Fani żony Donalda Trumpa są zachwyceni jej stylem:

Najpiękniejsza Pierwsza Dama na świecie!
Wygląda zniewalająco! Najlepiej ubrana Pierwsza Dama zaraz po Jacqueline Kennedy!
Jest rewelacyjna. Po prostu klasa i elegancja - czytamy.

Trzeba przyznać, że Melania rzeczywiście wygląda pięknie i doskonale wie, jak odpowiednio ubrać się do okazji.

JP