Nie żyje Gabrielle Crahan. O śmierci córki poinformował Shawn "Clown" Crahan, perkusista Slipknot

Shawn "Clown" Crahan, perkusista zespołu Slipknot, przekazał swoim fanom smutną wiadomość. Jego córka Gabrielle Crahan nie żyje. Miała 22 lata.

Gabrielle Crahan nie żyje. Córka Shawna Crahana, występującego w zespole Slipknot jako Clown, zmarła w sobotę wieczorem. Informację o śmierci przekazał jej ojciec.

Gabrielle Crahan nie żyje

Shawn "Clown" Crahan poinformował na oficjalnych kanałach zespołu w social media o tragedii, jaka dotknęła jego rodzinę w sobotę. Gabrielle Crahan, jego córka, zmarła. Muzyk ani jego bliscy nie podają przyczyny śmierci - informują jedynie, że jest ona wciąż ustalana.

 
Ze złamanym sercem, z największym bólem muszę was poinformować, że moja najmłodsza córka, Gabrielle, zmarła w sobotę, 18 maja, 2019 roku. Miała 22 lata. Rodzina i ja prosimy, żebyście uszanowali naszą prywatność.

22-letnią Gabrielle Crahan żegna też jej rodzeństwo - starsza siostra Alexandria i bracia Simon oraz Gage. Apelują też do internautów i fanów zespołu jej ojca, o zaprzestanie tworzenia teorii spiskowych.

Możecie zmyślać, ile chcecie - zwróciła się do autorów niestworzonych teorii na temat śmierci swojej siostry na Reddicie - ale nie było jeszcze autopsji. Nie mamy żadnych odpowiedzi. Możecie się zastanawiać, ale k***a nie pytajcie mnie i nie piszcie takich rzeczy w internecie razem z innymi, jakbyście znali moją rodzinę. Moja młodsza siostrzyczka zmarła niecałe 30 godzin temu. Uszanujcie to i ból mojej rodziny.
 

MAW