Dumny Andrzej Duda pochwalił się zdjęciem uradowanej córki. "To już jest koniec". Kinga została magistrem prawa

Kinga Duda ukończyła właśnie studia prawnicze. Radosną nowiną podzielił się z internautami Andrzej Duda.

Kinga Duda przez pięć lat studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jej głównymi zainteresowaniami są międzynarodowe prawo handlowe i prywatne, postępowanie cywilne oraz metody alternatywnego sposobu rozstrzygania sporów. Córka pary prezydenckiej odnosiła spore sukcesy i była wielokrotnie uznawana jedną z najlepszych studentek na swoim roku. 24-latka wreszcie została magistrem.

Zobacz wideo

Andrzej Duda wielokrotnie podkreślał, że jest dumny z córki. W wielu wywiadach chwalił ją za ciężką pracę i pasję do przyszłego zawodu. Nic dziwnego, że kiedy Kinga ukończyła studia, prezydent pochwalił się tym faktem na Instagramie.

To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść...Duma! - napisał Andrzej Duda pod zdjęciem.

W ubiegłym roku Kinga Duda została wyróżniona przez UJ jako jedna z czterech najlepszych studentek na uczelni. Była także jedną z reprezentantek w konkursie Vis Moot, zaliczanego do najbardziej prestiżowych konkursów przeznaczonych dla studentów prawa. Konkurs, który w grudniu 2018 roku odbył się w Wiedniu, był poświęcony tematyce międzynarodowego arbitrażu gospodarczego i handlowego oraz międzynarodowego prawa handlowego.

AD

Więcej o:
Komentarze (201)
Dumny Andrzej Duda pochwalił się zdjęciem uradowanej córki. "To już jest koniec". Kinga została magistrem prawa
Zaloguj się
 • thegosc

  Oceniono 65 razy 55

  Jej ojciec jest doktorem prawa ale karierę zrobił w innym zawodzie. Bardzo starym. I prawo mu się nie przydaje do niczego. Stracone lata na naukę. Niech Dudówna pouczy ojca o karze za wyłudzenie diet.

 • awm10

  Oceniono 61 razy 51

  To takie normalne Prawo, jakie studiował Misio - Pysio u Rydza?

 • acoristis

  Oceniono 50 razy 44

  Dziewczyno, może udzielisz teraz ojcu porządnych korepetycji z prawa, a przy okazji uświadomisz mu jakie kary go czekają i ile lat będzie czekał za kratami na zobaczenie swoich przyszłych wnuków?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX