Eurowizja 2019. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną. Jak wypadły Polki? Na nas zrobiły ogromne wrażenie

Eurowizja 2019 zaczyna się już w przyszłym tygodniu. Tulia - nasza reprezentacja w Izraelu - przygotowuje się do swoich występów. Za dziewczynami druga próba. Jak im poszło?

Eurowizja 2019 jeszcze się nie zaczęła, a już polska reprezentacja podbiła serca widzów. Przynajmniej tych zgromadzonych w centrum prasowym w Tel Awiwie, jak informuje serwis Eurowizja.org. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną na wielkiej scenie, w kostiumach i z wizualizacjami. Jak im poszło?

Eurowizja 2019. Tulia po drugiej próbie - jest ogień!

Tulia zaprezentuje w czasie konkursu piosenkę "Pali się". Dzisiaj dziewczyny odbyły drugą próbę na scenie, w czasie której dopracowywane są ujęcia z poszczególnych kamer i praca zespołu z realizatorami. W czasie próby w centrum prasowym obecni byli dziennikarze i, jak informuje serwis Eurowizja.org, polska piosenka wzbudza entuzjazm, brawa a niektórzy już nucą razem z Tulią "Pali się, pali się, miłosny ogień".

Jak widzimy na nagraniu z próby, Tulia na scenie występuje już w strojach przeznaczonych na główny występ przed kamerami i widzami. I jest pięknie - kolorowo, ogniście. Zobaczcie sami:

 

Czy Dominika, Joanna, Patrycja i Tulia mają szansę podbić serca Europejczyków? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Eurowizja 2019 - kiedy zaczyna się konkurs?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 zaczyna się już we wtorek 14 maja. Tulia wystąpi już tego dnia - w pierwszych półfinałach. Polski kwartet występuje jako czwarty zespół tego wieczoru, co oznacza, że występu Polek możemy spodziewać się do godziny 22 (ale lepiej przed telewizorem usiąść około 21.20).

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (78)
Eurowizja 2019. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną. Jak wypadły Polki? Na nas zrobiły ogromne wrażenie
Zaloguj się
 • Gość: Xyz

  Oceniono 17 razy 15

  Nie takich mieliśmy utalentowanych reprezentantów i zawsze jedno z ostatnich miejsc zajmujemy ( z wyjątkiem E Górniak M Szpaka i Ich Troje) lub odpadamy w półfinale już .Życzę sukcesów bo dziewczyny z Tulii fajnie śpiewają i są utalentowane ale to nie repertuar na Eurowizję.

 • sloncenadnami

  Oceniono 17 razy 13

  mnie to przypomina śpiewanie dzieci w przedszkolu - głośno, na pograniczu krzyku i okropnie niewyraźnie...

 • Gość: G

  Oceniono 13 razy 9

  Nie moje klimaty,ale powodzenia.

 • Gość: brrrr

  Oceniono 11 razy 7

  one wrzeszczą, a nie śpiewają, nie zachwyca ten utwór ani wykonanie, sorry,
  z tekstu rozumiem tylko "pali się" i coś o kochaniu,
  poza tym początek strasznie plagiatem zalatuje, jeszcze nie wiem, jakiej piosenki, ale sobie przypomnę

 • latozradiem

  Oceniono 8 razy 6

  Żenujące to, zamiast spiewu wrzask, nie mówiąc o tym obciachowych przaśnych strojach. Folklor się sprzedaje, jeśli jest z wdziękiem przetworzony, tak jak np. taniec i spiew irlandzki w słynnym na całym świecie widowisku "Riverdance"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX