Eurowizja 2019. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną. Jak wypadły Polki? Na nas zrobiły ogromne wrażenie

Eurowizja 2019 zaczyna się już w przyszłym tygodniu. Tulia - nasza reprezentacja w Izraelu - przygotowuje się do swoich występów. Za dziewczynami druga próba. Jak im poszło?

Eurowizja 2019 jeszcze się nie zaczęła, a już polska reprezentacja podbiła serca widzów. Przynajmniej tych zgromadzonych w centrum prasowym w Tel Awiwie, jak informuje serwis Eurowizja.org. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną na wielkiej scenie, w kostiumach i z wizualizacjami. Jak im poszło?

Eurowizja 2019. Tulia po drugiej próbie - jest ogień!

Tulia zaprezentuje w czasie konkursu piosenkę "Pali się". Dzisiaj dziewczyny odbyły drugą próbę na scenie, w czasie której dopracowywane są ujęcia z poszczególnych kamer i praca zespołu z realizatorami. W czasie próby w centrum prasowym obecni byli dziennikarze i, jak informuje serwis Eurowizja.org, polska piosenka wzbudza entuzjazm, brawa a niektórzy już nucą razem z Tulią "Pali się, pali się, miłosny ogień".

Jak widzimy na nagraniu z próby, Tulia na scenie występuje już w strojach przeznaczonych na główny występ przed kamerami i widzami. I jest pięknie - kolorowo, ogniście. Zobaczcie sami:

 

Czy Dominika, Joanna, Patrycja i Tulia mają szansę podbić serca Europejczyków? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Eurowizja 2019 - kiedy zaczyna się konkurs?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 zaczyna się już we wtorek 14 maja. Tulia wystąpi już tego dnia - w pierwszych półfinałach. Polski kwartet występuje jako czwarty zespół tego wieczoru, co oznacza, że występu Polek możemy spodziewać się do godziny 22 (ale lepiej przed telewizorem usiąść około 21.20).

Zobacz wideo