Eurowizja 2019. Wiemy, jak będzie wyglądał występ Tulii. Opinie zagranicznych internautów mogą zaskakiwać, ale my się z nimi zgadzamy

Eurowizja 2019 już niebawem. Tulia jest już po pierwszej próbie. Fani konkursu zachwycają się głosem polskich wokalistek. Twierdzą, że mogą wygrać.
Zobacz wideo

Polskę na Eurowizji 2019 będzie reprezentować zespół Tulia. Wokalistki są już w Tel Awiwie i mają za sobą pierwszą próbę na scenie. Do sieci trafiło krótkie wideo z występu. W komentarzach pod filmikiem fani są pod wrażeniem ich umiejętności wokalnych. Co więcej, wielu internautom bardzo przypadła do gustu folkowa piosenka "Pali się/Fire Of Love".

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyny z zespołu 'Tulia' występują w ludowych strojach, a jak wyglądają na co dzień? Zajrzeliśmy na ich media społecznościowe

Tulia ma szanse wygrać Eurowizję 2019?

Na stronie Eurowizja.org zdradzono szczegóły występu Tulii. Okazuje się, że wokalistki będą śpiewać na obrotowym podeście.

Dziewczyny rozpoczęły występ stojąc na obrotowym podeście. Nie jest to nowy rekwizyt na eurowizyjnej scenie, podobny zastosowała chociażby Australia w 2017 roku. W wizualizacjach przeważa czerń i wyrazista czerwień, pojawiają się twarze dziewczyn.

Jak Polki będą ubrane? Oczywiście, w typowe dla nich folkowe stroje, ale w nieco nowocześniejszym wydaniu.

Stroje naszych reprezentantek na pewno będą zapamiętane – mają na sobie czerwone stroje, spódnice w kolorowe prążki i intrygujące elementy – korony na głowach. Na koniec występu w wizualizacjach pojawia się ogień. Występ jest przemyślany, złożony, wymaga jeszcze dopracowania. O wokale w przypadku grupy Tulia nie powinniśmy się martwić - czytamy na stronie Eurowizja.org.
 

W komentarzach pod nagraniem czytamy wiele pozytywnych opinii na temat występu Polek na Eurowizjii. Widzowie z zagranicy chwalą Tulię i typują, że zespół ma duże szanse na zajęcie wysokiego miejsca w konkursie.

Wow, lubię to! Jest coś tajemniczego i mrocznego w tym występie, ale bardzo mi się to podoba. Dziewczyny rewelacyjnie wyglądają i już nie mogę się doczekać, aż zobaczę ten występ w dniu konkursu. Świetna robota, Tulia!
Sądzę, że Polska będzie tegorocznym czarnym koniem Eurowizji. Nie wyobrażam sobie finału bez nich!
To niesamowite, jak te dziewczyny brzmią razem. Magiczny występ. Polska przejdzie od razu do finału - czytamy.

My również mocno trzymamy kciuki za Tulię.

JP

Więcej o: