Dominika Figurska promuje rodzinę i prosi o głosy w wyborach do PE. Internauci zarzucają jej hipokryzję i wytykają zdradę. Odpowiedziała

Dominika Figurska z ramienia PiS-u startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Chce promować rodzinę, a internauci przypominają jej, że kilka lat temu zdradziła męża.
Zobacz wideo

Dominika Figurska stała się popularna w mediach dzięki temu, że zagrała główną rolę w serialu "Zostać miss", a później przez kilka lat występowała w "M jak miłość". Od 17 lat jest żoną Michała Chorosińskiego. Kilka lat temu było głośno o tej parze, ze względu na kryzys w związku. Okazało się, że Dominika zdradzała swojego męża z 10 lat starszym od siebie mężczyzną. Co więcej, Michał również nie był święty, gdyż wdał się w romans z inną kobietą. Ostatecznie pogodzili się, a nawet nawrócili i udzielają się w katolickich akcjach. W 2017 roku Dominika została twarzą kampanii "Wierność jest sexy", za co okrzyknięto ją hipokrytką. Natomiast pod koniec 2018 roku aktorka uzyskała mandat radnej województwa mazowieckiego z ramienia PiS-u. W wyborach samorządowych otrzymała  22 tys. 101 głosów w 7. okręgu. Natomiast teraz startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Dominika Figurska skrytykowana za hipokryzję

Hasłem Dominiki Figurskiej w wyborach jest slogan "Rodzina sercem Europy". Internauci mają dobrą pamięć i nie zapomnieli, że aktorka zdradzała niegdyś męża, dlatego negatywnie oceniają jej hasło wyborcze. Według nich, osoba, która była niewierna, a promuje rodzinę - wykazuje się dużą hipokryzją. Między innymi takie komentarze możemy przeczytać na profilu Figurskiej:

Kobieto, gdybyś miała odrobinę godności, nie ośmieszałabyś się. Polityka nie dla takich osób jak ty, a Polska to kraj świecki i nie narzucaj nikomu swoich wartości (choć jakie masz wartości?) Hipokrytką jesteś nieziemską... to fakt.
Czy to nie dziwne, że PiS + wiara to wzorcowy przykład hipokryzji? Oczywiście, że w życiu bywa różnie i nikomu nic do tego, jednak gdy świadomie tak obleśnie rzuca się takimi "wielkimi" hasłami, dochodzę do wniosku, że dla Pani obłuda to codzienność i sposób na życie

W komentarzach internauci również wielokrotnie wkleili ten post:

Dominika FigurskaDominika Figurska screen Facebook

Dominika Figurska odpowiada na krytykę

Figurska postanowiła odpowiedzieć na krytykę. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała filmik:

Nowością jest dla mnie fala hejtu anonimowego w internecie dotycząca mojego życia prywatnego. Tym wszystkim hejterom, którzy jeszcze nie wiadomo co napiszą, odpowiem krótko. Kryzys w moim małżeństwie należy do historii, on nas bardzo wzmocnił. Jesteśmy szczęśliwą, kochającą się rodziną, która opiera się na fundamentach takich, jak miłość i wiara. To jest nasz świat - powiedziała Dominika.
Jeszcze dodam, że Dominika jest wspaniałą żoną i wspaniałą matką. Stoimy za nią murem, wierzymy w jej sukces - dopowiedział jej mąż Michał.

Co sądzicie o tej sprawie?

JP