Klara Lewandowska skończyła dwa lata. Z tej okazji Ania i Robert pokazali jej nowe zdjęcia. "Nie wyobrażamy sobie życia bez tej iskierki"

Klara Lewandowska obchodzi dziś 2. urodziny. Dumni rodzince, Anna i Robert, postanowili uczcić ten dzień także na Instagramie.

Dokładnie dwa kata temu Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami. Gdy na świat przyszła Klara, natychmiast w mediach została okrzyknięta polskim "royal baby". I tak jest do dziś. I choć rodzice nie zdecydowali się do tej pory pokazać publicznie twarz córki, to i tak każde nowe zdjęcie Klary budzi masę pozytywnych emocji wśród fanów Ani i Roberta. Tak też stało się tym razem, gdyż Lewandowscy postanowili złożyć urodzinowe życzenia ukochanej córce również na Instagramie.

Zobacz wideo

Klara Lewandowska skończyła dwa lata

Anna Lewandowska udostępniła w sieci zdjęcie, na którym tuli Klarę. Opatrzyła się pięknym wpisem:

Nie wyobrażamy sobie życia bez naszej małej iskierki. Dwa latka pięknego i bezwarunkowego szczęścia i miłości! Tak bardzo kocham.
 

Równie uroczą fotografią podzielił się dumny tata, czyli Robert. Na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym możemy podziwiać urodzinowy tort dla Klary. 

Ta młoda dama skończyła dziś dwa lata. Nasza największa miłość - napisał Robert.
 

Po prostu uroczy widok. W komentarzach oczywiście posypały się życzenia urodzinowe dla Klary i my także się do nich dołączamy. Sto lat! 

DH

Więcej o: