Lewandowscy pochwalili się, jak świętują Śmigusa Dyngusa. Tym razem lepszym strzelcem była Anna

Anna i Robert Lewandowscy postanowili zrelaksować się podczas lanego poniedziałku. Pochwalili się, jak świętują Śmigusa Dyngusa.

Anna i Robert Lewandowscy spędzają rodzinne święta. Para od kilku dni publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki, które opisują ich pobyt w Polsce. Sportowcy postanowili także podtrzymać tradycję Śmigusa Dyngusa. Na firmowym profilu Ani pojawiło się urocze zdjęcie.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali, jak świętują Śmigusa Dyngusa

Nawet w okresie świątecznym para nie nie zapomina o swoich fanach. Kilka dni temu Ania opublikowała przepis na wielkanocną babkę, który okazał się hitem. Jej fanki w komentarzach pisały, że nie sądziły, że ciasto w wersji fit może być tak smacznie. Dzień później Robert pokazał zdjęcie całej swojej rodziny przy świątecznym stole.

Jednak najbardziej spektakularne jest zdjęcie, które Lewandowska opublikowała na swoim firmowym profilu. Widać na nim, jak Ania w ukryciu czeka na Roberta z pistoletem na wodę. Pod fotografią pojawił się też podpis, w którym trenerka zachęca wszystkich do zabawy w ten dzień.

Śmigus dyngus! Taki jak dziś, jest właśnie idealny!!! Mamy nadzieję, że spędzacie go równie radośnie jak my. Bądźmy dziś jak dzieci! Bawmy się! Radosnego dnia, kochani – czytamy.
 

A jak wasz lany poniedziałek?

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.