Anna Lewandowska zdradziła swój przepis na zdrowego mazurka. Wygląda pysznie i wcale nie wydaje się trudny. Internauci: Będą robione

Anna Lewandowska już przygotowuje się do nadchodzących świąt. Na jej blogu pojawiły się przepisy na zdrowe potrawy, a na Instagramie pochwaliła się gotowym mazurkiem. Internauci zapewniają, że na pewno skorzystają z jej porad.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jak co roku dzieli się z fanami przepisami na potrawy świąteczne, które sama tworzy. Tym razem na blogu pojawiły się sposoby na to, jak przygotować wegetariańską wersję żurku i pieczoną białą kiełbasę w ziołach. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się receptura na mazurka daktylowo-czekoladowego, która pojawiła się też na Instagramie.

Anna Lewandowska dzieli się przepisami na ciasto

Jak przyznała Lewa, jest to jej jedno z dwóch ulubionych ciast. Drugim jest babka. Oczywiście trenerka przygotowała swój przepis, który jest w wersji fit.

Mazurek obok babki to kolejne tradycje ciasto przygotowywane przeze mnie w okresie świąt Wielkanocnych. Dziś proponuję Wam zdrowszą wersję tego pysznego ciasta - mazurek daktylowo-czekoladowy w wersji fit - napisała na blogu.
 

Jak go przygotować? Wystarczą m.in. mąka, proszek do pieczenia i namoczone we wrzątku daktyle. Cały przepis znajdziecie TUTAJ. Internautki w komentarzach na Instagramie zapewniają ulubioną trenerkę, że na pewno wykorzystają jej przepis.

Właśnie widziałam ten mazurek i babkę. Będą robione.
No to szykują się zdrowa Wielkanoc.
Mmmmm, pysznie wygląda - piszą.

A Wy skorzystacie z niego?

AW