Fani dopytują Lewandowskiej, czy jest w ciąży. "Kluseczka z ciebie". Trenerka odpowiedziała na zaczepki

Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Fani nie odpuszczają i doszukują się na zdjęciach dowodów. Trenerka odpowiedziała.

W ostatnim czasie w mediach często pojawiają się plotki na temat drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Choć trenerka dementuje je w żartobliwy sposób, internauci wciąż dopytują, czy Klara będzie miała rodzeństwo. Również jedno z ostatnich zdjęć trenerki wywołało lawinę komentarzy.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich trenerek. Żona Roberta Lewandowskiego może poszczycić się też nienaganną sylwetką. Nic dziwnego, że tysiące internautek korzystają z jej programów treningowych i chcą wyglądać jak ich idolka. Niespodziewanie pod jednym z jej ostatnich zdjęć rozpętała się burza. Pojawiły się głosy, że przytyła. Wiele osób zasugerowało, że Ania musi być w ciąży.

Wszystko zaczęło się od jednego komentarza.

Niby taka fit jesteś, a i tak grubo wyglądasz - napisała jedna z internautek.
Kluseczka z ciebie Anna - wtórowała jej inna fanka
 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Lewandowskiej, która po raz kolejny udowodniła, że ma spory dystans do siebie.

Haha no trudno, jakoś przeżyję. Sylwetka nie jest najważniejsza na świecie - napisała Lewa.

Anna Lewandowska odpowiada fanceAnna Lewandowska odpowiada fance Instagram

Dalej było jeszcze ciekawiej. Jedna z internautek napisała wprost, że Ania wygląda jakby była w drugiej ciąży. Ten komentarz również nie został pominięty przez trenerkę.

Hahaha możliwe...Taki urok szerokich sukienek. Ah nie czekaj...Najadłam się przez ten tydzień mnóstwo deserów - odpisała żartobliwie.

Anna Lewandowska odpowiada fanceAnna Lewandowska odpowiada fance Instagram

AD