Jedni wolą spędzić Wielkanoc w domu, drudzy jednak na Coachelli. Festiwalowe szaleństwo udzieliło się Marinie, Pirógowi i Kazadi

Wielkanoc na Coachelli? Na tę opcję zdecydowali się między innymi Marina Łuczenko-Szczęsna, Patricia Kazadi czy Michał Piróg.

Dziś Wielkanoc - czas rodzinnych spotkań i wspólnego biesiadowania przy stole. A także czas Coachelli, czyli chyba najpopularniejszego festiwalu muzycznego na świecie. Z ironią mówi się, że festiwalu stworzonego dla influencerów. Instagram wręcz kipi od perfekcyjnych zdjęć prosto spod charakterystycznego dla Coachelli diabelskiego młynu, a my dzięki temu sprawdziliśmy, która z naszych rodzimych gwiazd postanowiła spędzić święta Wielkanocne w słonecznej Kalifornii. 

Zobacz wideo

Wielkanoc, a gwiazdy bawią się na Coachelli

Drugi weekend festiwalowego szaleństwa należał do Mariny Łuczenko, Patrici Kazadi oraz Michała Piróga. Co istotne, cała wymieniona przez nas trójka bawiła się na Coachelli razem. A skąd to wiemy? Oczywiście z Instagrama. Bo każdy z nich pochwalił się obszerną relacją. Przyznacie, że wypad do Kalifornii to dość nietypowy sposób na obchodzenie świąt, ale z pewnością wielu marzyłoby o takiej Wielkanocy. 

Jesteście wśród tych osób, które raczej zazdroszczą polskim celebrytom obecności na Coachelli, czy raczej nie rozumiecie szału na ten festiwal? Dajcie znać. 

DH

Więcej o:
Komentarze (15)
Jedni wolą spędzić Wielkanoc w domu, drudzy jednak na Coachelli. Festiwalowe szaleństwo udzieliło się Marinie, Pirógowi i Kazadi
Zaloguj się
 • Gość: Nie

  Oceniono 16 razy 14

  Marinie płaci mąż, piróg szuka żony,a ostatniej tata, znany w swoim regjonie handlarz bronią. Super ekipa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Niczego nie zazdrościmy, szczególnie głupoty. A kazadi to powinna świętować z tatą na innym kontynencie, bo u nas źle jej podobno.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Trzeba być konkretnym ćwierćinteligentem żeby tam pojechać i się tym chwalić. Ale czego wymagać od kazadi i mariny. Piróg też tam anonimowo może się pobawić bo piasek i powiatowy już za starzy.

 • mjwpu

  Oceniono 6 razy 2

  grupa bezmózgow promowana jako wzorzec przez GW

 • mick1972

  Oceniono 7 razy 1

  Piróg to chyba żydowskie Pesach obchodzi a nie Wielkanoc
  Należy do warszawskiej gminy żydowskiej...

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 1 raz -1

  Michał Piróg wyjechał nie na festiwal tylko, aby urodzić w Stanach, taka teraz moda u polskichcw...ebrytów.

 • Gość: xeloR

  Oceniono 1 raz -1

  Ja bylem tydzien temu na Coachelli i internetu z tego powodu zdjeciami nieobrzygalem
  poco ma mnie nienawiec duzo wiecej ludzi niz z pasja robi to teraz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX