Jedni wolą spędzić Wielkanoc w domu, drudzy jednak na Coachelli. Festiwalowe szaleństwo udzieliło się Marinie, Pirógowi i Kazadi

Wielkanoc na Coachelli? Na tę opcję zdecydowali się między innymi Marina Łuczenko-Szczęsna, Patricia Kazadi czy Michał Piróg.

Dziś Wielkanoc - czas rodzinnych spotkań i wspólnego biesiadowania przy stole. A także czas Coachelli, czyli chyba najpopularniejszego festiwalu muzycznego na świecie. Z ironią mówi się, że festiwalu stworzonego dla influencerów. Instagram wręcz kipi od perfekcyjnych zdjęć prosto spod charakterystycznego dla Coachelli diabelskiego młynu, a my dzięki temu sprawdziliśmy, która z naszych rodzimych gwiazd postanowiła spędzić święta Wielkanocne w słonecznej Kalifornii. 

Zobacz wideo

Wielkanoc, a gwiazdy bawią się na Coachelli

Drugi weekend festiwalowego szaleństwa należał do Mariny Łuczenko, Patrici Kazadi oraz Michała Piróga. Co istotne, cała wymieniona przez nas trójka bawiła się na Coachelli razem. A skąd to wiemy? Oczywiście z Instagrama. Bo każdy z nich pochwalił się obszerną relacją. Przyznacie, że wypad do Kalifornii to dość nietypowy sposób na obchodzenie świąt, ale z pewnością wielu marzyłoby o takiej Wielkanocy. 

Jesteście wśród tych osób, które raczej zazdroszczą polskim celebrytom obecności na Coachelli, czy raczej nie rozumiecie szału na ten festiwal? Dajcie znać. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.