Kazadi świętuje premierę swoich kosmetyków razem z przyjaciółkami. Na imprezie nie zabrakło Wieniawy i Krupińskiej

Patricia Kazadi ma ostatnio wiele powodów do świętowania. Udział w hitowym, tanecznym show, nowe produkcje zarówno muzyczne jak i filmowe, a także role w teatrze. Tym razem, piosenkarka postanowiła podzielić się ze wszystkimi swoim najnowszym osiągnięciem.

Na rynku pojawiła się kolejna kolekcja kosmetyków Patrici Kazadii dla marki SINSKIN. Artystka świętowała w gronie najbliższych przyjaciółek podczas eleganckiej, kameralnej kolacji. Spotkanie odbyło się w warszawskiej przestrzeni lokalu SEN z panoramicznym widokiem na Wisłę. Miejsce nieprzypadkowe, ponieważ, nawiązuje do kolekcji Patricii. Wszystkie produkty idealnie wpisują się w klimat ciepłej, letniej nocy.

Patricia Kazadi z przyjaciółmiPatricia Kazadi z przyjaciółmi Dawid Jasiurkowski www.fototyp.com

Po sukcesie zeszłorocznej kolekcji dla SINSKIN, Ambasadorka i marka postanowili kontynuować współpracę. Jej wynik to najnowsza linia kosmetyków piosenkarki o nazwie „Coral Glam, SINSKIN by Patricia Kazadi”. Dostępna już od 1 kwietnia w drogeriach sieci Rossmann.

Gwiazdy na premierze nowych kosmetyków KazadiGwiazdy na premierze nowych kosmetyków Kazadi Dawid Jasiurkowski www.fototyp.com

Piosenkarka tego wieczoru bawiła się w towarzystwie m.in. Julii Wieniawy, Basi Kurdej-Szatan, Pauliny Krupińskiej, Zofii Zborowskiej, Klaudii Antos, Kasi Dziurskiej i Idy Nowakowskiej. Jak przystało na premierę linii kosmetyków wśród gości nie mogło zabraknąć także Makeup Artist. Na domówce gościły zatem pojawiła się Magdalena Pieczonka i Aneta Nowacka. Całe spotkanie, które skończyło się długo po północy relacjonowała zarówno Patricia, jak i marka SINSKIN na Instagramie. Zdjęcia i filmy wskazują na to, że atmosfera była gorąca, a kosmetyki przypadły do gustu wszystkim gwiazdom.

Premeira nowych kosmetyków sinskinPremeira nowych kosmetyków sinskin mat.prasowe

Patricia Kazadi, Julia WieniawaPatricia Kazadi, Julia Wieniawa Dawid Jasiurkowski www.fototyp.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.