Choć miał być Izrael, to skończyło się w Jordanii. Doda i Emil dotarli do hotelu. Rocznicę ślubu świętują w nietypowy sposób

Doda z okazji 1. rocznicy ślubu zabrała męża do Izraela. Niestety, okazało się, że hotel zarezerwowała w Jordanii. Ostatecznie Dorocie i Emilowi udało się dostać do miejsca docelowego.

14 kwietnia ubiegłego roku Dorota Rabczewska i Emil Stępień stanęli na ślubnym kobiercu. Cóż to była za wiadomość. Wówczas chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Powód? Doda do samego końca zapewniała nas, że Emil jest jedynie jej przyjacielem. A tu taka niespodzianka. No cóż, od tamtego dnia minął już rok. Z tej okazji Rabczewska postanowiła zabrać swojego męża do Izraela. Podróż miała być spełnieniem marzeń Emila, ale niestety, po wylądowaniu okazało się, że hotel, który piosenkarka opłaciła, znajduje się już w innym kraju, w Jordanii

Zobacz wideo

Doda i Emil świętują rocznicę ślubu w Jordanii

Dorota i Emil utknęli więc na lotnisku. Ale na szczęście po kilku godzinach udało im się przedostać do wymarzonego hotelu w Jordanii. Następnego dnia postanowili rozpocząć świętowanie. Oczywiście zrobili to w oryginalny sposób i zamiast kolacji przy świecach postanowili zażyć kąpieli błotnych.  

 

Komentarze fanów? Bezcenne. 

Shrek i Fiona.
Najlepsze zdjęcie na rocznicę
W takim wydaniu jeszcze Was nie widziałam. Udanego wypoczynku - czytamy.

Wcześniej Rabczewska pokazała także niepublikowane do tej pory zdjęcia z ubiegłorocznej uroczystości zaślubin. 

 

No cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak również życzyć Emilowi i Dorocie wszystkiego, co tylko najlepsze z okazji ich 1. rocznicy ślubu. 

DH

Więcej o:
Copyright © Agora SA