Doda z okazji rocznicy ślubu zabrała męża do Izraela. Po wylądowaniu okazało się, że... pomyliła kraje. "Nie wiem, jak to się stało"

Doda chciała spełnić marzenie Emila Stępnia i zabrała go do Jerozolimy. Niestety, okazało się, że "coś poszło nie tak" i przy rezerwacji hotelu popełniła duży błąd - pomyliła kraje i zapłaciła za hotel w Jordanii. Para utknęła na lotnisku.

Prawie rok temu Doda została żoną Emila Stępnia. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu wybrała się z nim na urlop do Jerozolimy. Podróż miała być spełnieniem marzeń jej męża. Jako osoba mocno wierząca, zawsze chciał odwiedzić ten kraj. Niestety, po wylądowaniu okazało się, że owszem, trafili do Izraela, ale hotel, który piosenkarka opłaciła, znajduje się już w innym kraju.

Zobacz wideo

Doda zaliczyła "bolesną" wpadkę

Doda od razu nagrała relację na Instastory, w której opowiedziała o przygodzie, która spotkała ją w Jerozolimie.

Ponieważ Emil jest bardzo wierzącą osobą, zależało mi na tym, żeby być w Jerozolimie. Wszystko załatwiłam, bardzo się cieszyliśmy, że lecimy do Izraela, że pokażę mu wszystkie miejsca, które znam. Mało tego, powiedział, że pierwszy raz nie będzie leżał na plaży, tylko że będzie zwiedzał i już nie może się tego doczekać - zaczęła Doda.

Po wylądowaniu niczego nieświadoma piosenkarka zamówiła taksówkę. Kiedy podała kierowcy adres hotelu, ten bez wahania powiedział jej, że razem z Emilem znajdują się w złym kraju. Okazało się, że Doda przez pomyłkę zabukowała hotel w... Jordanii.

Więc jesteśmy teraz, oprócz tego, że w du..e, po całej nocy szukania najbliższego hotelu w Izraelu, który będzie przy strefie granicznej z Jordanią, jesteśmy właśnie w hotelu i czekamy w kolejce. Ja naprawdę nie wiem, jak to się stało Emil - zakończyła swoją relację zrozpaczona Rabczewska.

Miejmy nadzieję, że Dodzie i Emilowi uda się szybko rozwiązać problem. Trzymamy kciuki.

AD

Więcej o:
Komentarze (293)
Doda z okazji rocznicy ślubu zabrała męża do Izraela. Po wylądowaniu okazało się, że... pomyliła kraje. "Nie wiem, jak to się stało"
Zaloguj się
 • Gość: emilka

  Oceniono 166 razy 154

  Emil jest bardzo wierzący, tak bardzo że czeka na rozprawę w sądzie...

 • Gość: zuo

  Oceniono 109 razy 97

  No to błysnęła inteligencją i wiedzą o świecie ta, pożałowania godna, "gwiazda"

 • Gość: św. Romeo

  Oceniono 97 razy 95

  I tak właśnie przejawia się IQ 160...Kobieta rozmyśla o Istocie Wrzechrzeczy a tu jakiś upierdliwy hotel spierdziela zagranicę...

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 89 razy 65

  Jeśli on jest taki wielce religijny, to ciekawe dlaczego związał się z kobietą która wulgarnie się ubiera i potrafi klnąć lepiej niż niejeden facet.

 • Gość: gosc

  Oceniono 83 razy 61

  Popełniła nie 'gafę; a błąd. Nie rozumiecie znaczenia słowa 'gafa'.

  Tragedia jak niedouczeni jesteście!

 • baby1

  Oceniono 54 razy 50

  Męża też pomyliła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX