Julia Wieniawa pokazała zdjęcie sypialni. Uwagę zwraca obraz. Namalował go jej tata. To znany artysta

Julia Wieniawa ma ojca plastyka. Ostatnio aktorka pokazała jedno z jego dzieł.

O Julii Wieniawie głośno jest już od kilku sezonów. Celebrytka może pochwalić się ponad milionem obserwatorów na Instagramie. 20-latka jest też stałą bywalczynią warszawskich salonów, a jej związek z Baronem rozgrzewa fanów polskiego show-biznesu do czerwoności. Trzeba jej jednak przyznać, że konsekwentnie nie opowiada o życiu rodzinnym. Czasami robi jednak wyjątki.

Zobacz wideo

Rodzina Julii Wieniawy

Mimo że rodzina Wieniawy jest poniekąd związana z show-biznesem (mama menegerka, siostra przyrodnia, która też stawia pierwsze kroki w aktorstwie), dziewczyna bardzo rzadko chwali się w sieci zdjęciami z nimi. Prawdziwą tajemnicą jest ojciec aktorki. Wiadomo, że rodzice celebrytki nie są razem, ale Wieniawa niechętnie komentuje ich rozstanie. Tteraz po raz pierwszy od dawna wspomniała o swoim tacie na Instagramie. Jak się okazuje, jest on malarzem.

Ostatnio gwiazda "Rodzinki.pl" pochwaliła się na InstaStories tym, że ma swojej sypialni obraz namalowany przez jej tatę. Jak widać, pomimo tego że rodzice Julki nie są razem, to ma ona dobre kontakty z obojgiem z nich.

Sypialnia Julii WieniawySypialnia Julii Wieniawy Instagram/juliawieniawa

Konrad Wieniawa-Narkiewicz - kim jest tata gwiazdy?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz to uzdolniony artysta plastyk z wieloma sukcesami na koncie. Jego prace można oglądać na wystawach w Polsce i za granicą. W 2000 roku zwyciężył w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy. Aktualnie uczy w stołecznych szkołach plastycznych. To pewnie dzięki niemu Julka zainteresowała się sztuką.