Gessler wyjawiła przepis na udany seks. "To danie nastroi wszystkich do pysznej miłości". Serce partnera zdobyła jednak inaczej

Magda Gessler nie ukrywa, że wie jakie potrawy korzystnie wpływają na przeżywanie miłosnych uniesień. Gwiazda postanowiła podzielić się tą wiedzą z fanami.

Magda Gessler nie przestaje zaskakiwać. Najsłynniejsza polska restauratorka zdradziła, co należy zjeść, aby mieć udany seks. Kto jak kto, ale gwiazda TVN-u dobrze zna się zarówno na gotowaniu, jak i na tajnikach erotyki - nieprzypadkowo prowadzi przecież program "Sexy Kuchnia".

Zobacz wideo

Seks według Magdy Gessler

W rozmowie z "Super Expressem" Magda Gessler pochwaliła się swoją wiedzą na temat naturalnych afrodyzjaków w kuchni. Jak się okazało, jest ich bardzo wiele. Do najbardziej skutecznych restauratorka zalicza między innymi: cynamon, imbir, tymianek i oregano. To oczywiście nie wszystko.

Proponuję caslerea, czyli szynkę w sosie z lubczyku. To danie nastroi wszystkich do pysznej miłości oraz da siłę i potencję na wieczór. Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić - wyjawiła gwiazda. 

Restauratorka podkreśliła też, że przed uprawianiem miłości nie powinno się przejadać. Powód jest dość oczywisty - "przejedzony mężczyzna będzie ociężały", a przecież nie o to chodzi. ;)

Wiele osób zastanawia się pewnie, jakimi daniami Magda Gessler podbiła serca swoich mężczyzn. Jak się okazuje, wcale nie była to lekkostrawna kuchnia. Pierwszy mąż gwiazdy Volkhart Müller zakochał się w przygotowanym przez nią makaronie, z kolei jej obecny partner Waldemar Kozerawski został ustrzelony strzałą amora przy jedzeniu pizzy.

Skorzystacie z jej porad?