Zabawna wpadka Kardashianek. Na rodzinnym zdjęciu ucięto połowę ciała Khloe, Kourtney ma sześć palców, a Kendall nie ma kolana

Kardashianki wystąpiły w sesji promującej nowy sezon ich reality-show. Fani szybko zauważyli, że nie wszystko zgadza się na jednym ze zdjęć.
Zobacz wideo

Siostry Kardashian-Jenner wraz z mamą Kris Jenner z okazji 16-lecia programu "Keeeping Up With the Kardashians" (KUWTK) zrobiły sobie luksusową sesję w ogromnym łóżku. Ich rodzina jest prawdziwym fenomenem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Fani klanu Kardashianów mogą śledzić ich prywatne życie w reality-show.

ZOBACZ TEŻ: "KUWTK". Khloe w końcu dowiaduje się o zdradach Tristana. Skomentowała odcinek licznymi wpisami na Twitterze. "Niekomfortowy i emocjonalny"

Zabawna wpadka na zdjęciu Kardashianek

Żeby zobaczyć wszystkie pięć sióstr wraz z Kris Jenner, potrzeba specjalnej okazji. A taka właśnie się przydarzyła, gdyż panie spotkały się na sesji zdjęciowej promującej nowy sezon "KUWTK". Fotografia jest naprawdę efektowna i "na bogato". Kardashianki leżą na wielkim łożu pokrytym jedwabną pościelą. Każda z nich wygląda zachwycająco. Jednak fani zauważyli, że nie wszystko zgadza się na zdjęciu promującym program, a grafik chyba zanadto poszalał w photoshopie.

 

Otóż okazuje się, że na fotografii Khloe nie ma nóg. Co prawda są przykryte materiałem, jednak w ogóle nie można dostrzec ich zarysu. Wygląda to tak, jakby jej ciało kończyło się na tułowiu. Co więcej, Kourtney u lewej stopy ma aż sześć palców, a Kendall nie ma lewego kolana. Internauci śmieją z wpadki grafika w komentarzach:

Gdzie jest dolna część Khloe?
Co jest nie tak z lewą stopą Kourtney?
Co się stało z drugim kolanem Kendall?

JP