Khloe Kardashian w tej samej sukience, co Małgorzata Rozenek. Zwróćcie uwagę na jeden szczegół

Ta sukienka jest prawdziwym hitem. W swojej szafie mają ją m.in. Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec i Marta Żmuda Trzebiatowska. Teraz do ich grona dołączyła Khloe Kardashian, która chyba chce zdementować plotki o ciąży.

Khloe Kardashian ponoć jest w czwartym miesiącu ciąży, jednak do tej pory nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Ostatnio wzięła udział w sesji zdjęciowej, gdzie widać jej lekko zaokrąglony brzuch. Wcześniej w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać Khloe uciekającą z planu "Keeping up with the Kardashians", podobno z powodu porannych mdłości. Dodatkowo ostatnio widzimy ją głównie w bluzach i dużych futrach.

Teraz na Instagram Khloe dodała zdjęcie, na którym ma na sobie sukienkę marki Self-Portrait, identyczny model, który miały na sobie m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Natalia Siwiec, Ola Ciupa czy Martyna Gliwińska.

 

Kardashianka wybrała fioletowy model sukienki Self-Portrait. Koszt tej kreacji to ok. 1700 zł. Miała ją na sobie podczas baby shower swojej siostry, Kim.

Dodajmy, że 33-latka po raz kolejny wzbudziła niepewność co do swojej ciąży wyznaniem, że uwielbia robić duże zapasy alkoholu.

Khloe opisała zakupy w Costco (największa w USA sieć sklepów magazynowych) na swojej stronie internetowej, khloewithak.com. Wymieniła, co najchętniej kupuje: papier toaletowy, ręczniki papierowe, szczoteczki do zębów i inne artykuły domowe pierwszej potrzeby. A później zaczęła mówić o alkoholu.

Alkohol jest zawsze świetny i można go kupić w dużych opakowaniach, LOL. Idealnie do przechowywania w moim barku.

Oczywiście sam fakt, że kupuje alkohol i trzyma go w domu nie oznacza, że jest on dla niej i go spożywa. Jednak trzeba przyznać, że Kardashianki doskonale wiedzą, jak podtrzymać zainteresowanie. Ostatnio Kylie Jenner dodała na Snapchata zdjęcie, na którym wśród jej zakupów widać tampony. Może pokazywanie swoich zakupów będzie ich nowym, zastrzeżonym sposobem na dementowanie lub potwierdzanie plotek?

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.