Ola Jordan wylądowała na dywaniku. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" nie jest zachwycona jej występami

Ola Jordan to najbardziej uroczy i najłagodniejszy z jurorów "Tańca z Gwiazdami". Przez producentów show nie jest to jednak poczytywane jako jej zaleta. Jak podaje Pomponik, tancerka dostała wyraźne polecenie, że ma zmienić swoją postawę.
Zobacz wideo

Ola Jordan w 2018 roku zadebiutowała w roli jurorki w "Tańcu z Gwiazdami", zastępując Beatę Tyszkiewicz, której stan zdrowia nie pozwolił na kontynuowanie przygody z show. Już od pierwszego odcinka Jordan pokazała, że nie będzie drugą Iwoną Pavlovic. Teraz ma zacząć brać przykład ze starszej koleżanki.

Ola Jordan jest miła i... nudna?

Ola Jordan większość występów chwali, a jeśli pozwala sobie na krytykę, to bardzo delikatną. Do czasu, kiedy w jury był wymagający i konkretny Michał Malitowski, zachowanie Jordan nie stanowiło problemu. Jednak teraz, gdy tylko Iwona pozwala sobie na mocniejsze komentarze, produkcja wezwała Jordan na dywanik - twierdzi informator serwisu Pomponik.pl.

W kuluarach dużo mówi się o tym, że Ola Jordan została zaproszona na rozmowę do reżysera 'Tańca z gwiazdami". Zwrócił jej uwagę na brak negatywnych komentarzy podczas ocen uczestników. Podobno ma brać przykład z Iwony - czytamy.

Chcielibyście zobaczyć Olę Jordan w ostrzejszej odsłonie? Zmiana postawy może się dla niej okazać sporym wyzwaniem, ale decyzja reżysera show nas nie dziwi. Też macie wrażenie, że wypowiedzi Jordan są po prostu... nudne?

WJ

Więcej o:
Komentarze (22)
Ola Jordan wylądowała na dywaniku. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" nie jest zachwycona jej występami
Zaloguj się
 • Gość: xxx

  Oceniono 19 razy 13

  a ja ją lubię, wcale nie jest tylko słodko komentującą jurorką, po prostu nie jest, aż tak wredna jak czarna mamba która myśli, że wszyscy są tancerzami zawodowymi....swoją drogą ferdek się wyostrzył ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Pani Jordan najwidoczniej zna Tańce z Gwiazdami emitowane w innych krajach, gdzie to jest po prostu dobra,kolorowa zabawa, a nie walka na śmierć i życie jakieś igrzyska w których o przeżyciu decyduje "kciuk w dół, kciuk do góry". Program nazywa się Taniec z Gwiazdami, a nie Walka w Tańcu z Gwiazdami.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 12 razy 12

  Takiego jury jak był dawny skład już nie będzie. Zbyszek Wodecki, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz.

 • Gość: mysza

  Oceniono 11 razy 11

  Kiedyś jak Magda Gessler mieszała z błotem I śmieciami ludzi, którym "miała pomóc" -przestałam patrzeć na program z panią. Źle mi się patrzy jak ktoś kogoś obrzuca blotem, tym bardziej że to jest ponoć zabawa, A tańczący celebryci nie są zawodowcami... ŁAGODNIEJSZ POSTAWA OLI BARDZO MI SIE PODOBA.

 • Gość: ZZZ

  Oceniono 15 razy 11

  Wyrzucić Ferdka i tą czarną babę, Zostawić sympatyczną Olę i dobrać mądrych tancerzy do jury.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 12 razy 10

  Wlasnie ,ze Pani Ola jest inteligentna osoba a wrednym dziękujęmy!!!!!

 • bokaj

  Oceniono 7 razy 7

  Zidiocieli kompletnie.
  Akurat Ola jest tym, czego w programie bardzo brakuje: kompetentną kobietą pełną wdzięku. Idealny mix.
  Pavlovic: kompetentna, bez wdzięku.
  Sykut-Jeżyna: wdzięk, brak kompetencji.

  Pani Olu, proszę się NIE ZMIENIAĆ!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Kiedy ktoś za ostro ocenia to źle bo nie mówi nic miłego a jeśli ktoś mówi dobre rzeczy to też nie pasuje bo nie mówi złych , ludzie ogarnijcie się i przestańcie wydziwiać

 • gapcio2010

  Oceniono 5 razy 5

  Ten program, jak wszystkie tego typu, wraz z kolejną edycją, staje coraz gorszy, drapieżny, jury coraz bardziej prymitywne. Nie rozumiem tylko celu takiej e, przecież to zabawa.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX