Ola Jordan wylądowała na dywaniku. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" nie jest zachwycona jej występami

Ola Jordan to najbardziej uroczy i najłagodniejszy z jurorów "Tańca z Gwiazdami". Przez producentów show nie jest to jednak poczytywane jako jej zaleta. Jak podaje Pomponik, tancerka dostała wyraźne polecenie, że ma zmienić swoją postawę.
Zobacz wideo

Ola Jordan w 2018 roku zadebiutowała w roli jurorki w "Tańcu z Gwiazdami", zastępując Beatę Tyszkiewicz, której stan zdrowia nie pozwolił na kontynuowanie przygody z show. Już od pierwszego odcinka Jordan pokazała, że nie będzie drugą Iwoną Pavlovic. Teraz ma zacząć brać przykład ze starszej koleżanki.

Ola Jordan jest miła i... nudna?

Ola Jordan większość występów chwali, a jeśli pozwala sobie na krytykę, to bardzo delikatną. Do czasu, kiedy w jury był wymagający i konkretny Michał Malitowski, zachowanie Jordan nie stanowiło problemu. Jednak teraz, gdy tylko Iwona pozwala sobie na mocniejsze komentarze, produkcja wezwała Jordan na dywanik - twierdzi informator serwisu Pomponik.pl.

W kuluarach dużo mówi się o tym, że Ola Jordan została zaproszona na rozmowę do reżysera 'Tańca z gwiazdami". Zwrócił jej uwagę na brak negatywnych komentarzy podczas ocen uczestników. Podobno ma brać przykład z Iwony - czytamy.

Chcielibyście zobaczyć Olę Jordan w ostrzejszej odsłonie? Zmiana postawy może się dla niej okazać sporym wyzwaniem, ale decyzja reżysera show nas nie dziwi. Też macie wrażenie, że wypowiedzi Jordan są po prostu... nudne?

WJ