Klaudii Halejcio pękły spodnie na pupie. Wszystko zostało nagrane i trafiło do sieci. Można popłakać się ze śmiechu

Klaudia Halejcio postanowiła rozśmieszyć swoich obserwatorów na Instagramie. Chciała nagrać po prostu zabawne wideo, ale nagle pękły jej spodnie na pupie.

Klaudia Halejcio należy do grona młodych gwiazd polskiego show-biznesu, a co za tym idzie, wie jak dobrze działać w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagraie cieszy się sporą popularnością, a dowodem na to jest ilość ponad 230 tysięcy obserwatorów. Co ich tam przyciąga? Z pewnością dystans i duże poczucie humoru Klaudii. Ostatnie wideo, jakie zamieściła Halejcio w sieci, jest tego świetnym przykładem. 

Zobacz wideo

Klaudii Halejcio pękły spodnie

Klaudia nagrała film, w którym chciała pochwalić się swoją nowo nabytą umiejętnością, czyli jej zdaniem świetną koordynacją ruchową. Aktorka próbowała więc łapać rzucane w jej stronę przedmioty, co nie do końca jej wychodziło, ale jednak rozśmieszyło też jej fanów. Choć już z początku wideo ogląda się z uśmiechem na twarzy, to najlepszy moment jest już pod sam koniec. Co takiego wówczas się wydarzyło? Otóż, Klaudii podczas prezentacji swojej nietypowej koordynacji ruchowej pękły spodnie na pupie. Efekt? Można popłakać się ze śmiechu, co prawie uczyniła sama Halejcio. Po prostu oglądajcie do końca.

 

Jak widać, nawet Klaudia nie przewidziała tej sytuacji. Rozbawieni wpadką aktorki internauci natychmiast zasypali ją masą pozytywnych komentarzy.

Po prostu uwielbiam, jesteś genialna.
Super, można oglądać bez końca.
Klaudia, musisz założyć jakiś kabaret. Wszyscy będą padać jak muchy ze śmiechu - czytamy. 

Doceniamy oczywiście poczucie humoru i sporą dawkę dystansu do własnej osoby. Tak trzeba żyć. Was również Klaudia chociaż troszkę rozśmieszyła?

DH