Prezydent Andrzej Duda z żoną w zakładzie mięsnym. Co za czułości! Takie zdjęcie tej pary to prawdziwa rzadkość

Andrzej Duda oraz Agata Kornhauser-Duda odbyli niedawno wizytę w zakładzie przetwórstwa mięsnego. Para prezydencka nie szczędziła sobie czułości, a wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach.

Choć Andrzej Duda często widywany jest podczas oficjalnych wyjść w towarzystwie swojej małżonki, Agaty Kornhauser-Dudy, to takich ich wspólnych zdjęć, jakie właśnie obiegły internet, naprawdę ciężko jest się doszukać. Co więc szczególnego się wydarzyło? Otóż, para prezydencka pozwoliła sobie na urocze chwile czułości w trakcie wizyty w zakładzie przetwórstwa mięsnego. 

Zobacz wideo

Andrzej Duda i Agata Duda przyłapani na pocałunkach

Na prezydenta oraz pierwszą damę czekał na miejscu suto zastawiony stół. Królowały oczywiście mięsne wyroby i uwierzcie, że tradycyjne wędliny czy różnorodne kiełbasy, to tylko początek. Jednak nie ma co ukrywać, dla mediów główną atrakcją tego dnia były czułości Agaty i Andrzeja. Być może to właśnie tak obfite menu degustacyjne sprawiło, że para prezydencka przepełniła się pozytywną energią. Radośnie pozowali więc fotoreporterom, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Były pocałunki w policzek i gładzenie po twarzy. 

Trzeba przyznać, że takie widoki to rzadkość, ale patrząc na te zdjęcia, aż miło robi się na sercu. Chcielibyście częściej widywać parę prezydencką w tak doskonałych humorach? My zdecydowanie tak. 

DH

Więcej o:
Komentarze (78)
Andrzej Duda i Agata Duda nie szczędzili sobie czułości w zakładzie mięsnym. Dopisywały im humory, a takie zdjęcia to naprawdę rzadkość
Zaloguj się
 • mikejar

  Oceniono 44 razy 40

  DUDA dostal w prezencie KILO WOLOWINY I CIESZY SIE ze bedzie mial na obiad.
  Ta para to WYJATKOWE KREATURY , smiechu warte.

 • maciej_aszek

  Oceniono 24 razy 22

  Zakład mięsny - odpowiednie miejsce dla tych ludzi: on mógłby podpisywać półtusze, ona odbierać telefony od niemieckich kontrahentów.

 • allegropajew

  Oceniono 28 razy 20

  Cieszcie się gazetowe redaktorzyny czułościami Pana, który winien zostać skazany przez Trybunał Stanu na minimum 15 lat pozbawienia wolności i utratę praw publicznych i honorowych na zawsze. Cieszcie się!
  Zaprawdę, powiadam Wam, "cieszcie się"!

  Gościula

 • Gość: jasio

  Oceniono 27 razy 19

  Poczuli krew W knajpie vegańskiej by się tak nie miziali

 • wygwizd

  Oceniono 20 razy 18

  Ale kaszana!!

 • Gość: Paweł

  Oceniono 18 razy 16

  Kilka lat temu w zakładach mięsnych budowałem sieć komputerową. To była dla mnie trauma.
  To jest miejsce kaźni zwierząt. Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak się zachowywać .
  Współczuję.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 12 razy 12

  Jak manekin na garsonki wsunął pasztetowej i salcesonu to i humor jej poprawił się.
  A i Anżej jak nabęckał się kiełbasą to nawet na tę babcię łaskawie spojrzał, bo przez chwilę zapomniał o małolatach z chatroom'u.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX