Orły 2019. Joanna Kulig urodziła miesiąc temu. Na gali prezentowała się zachwycająco [DUŻO ZDJĘĆ]

Orły 2019 rozdane. Joanna Kulig zwróciła największą uwagę fotoreporterów obecnych na gali. W czarnym garniturze wyglądała bardzo elegancko.
Zobacz wideo

Gala rozdania Orłów 2019 za nami. Najważniejsze polskie nagrody filmowe trafiły do wybitnych aktorów i twórców. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd, jednak to Joanna Kulig brylowała. Artystka zdobyła statuetkę w kategorii "Najlepsza główna rola kobieca". Zaś nominowanemu do Oscara filmowi "Zimna wojna", w którym zagrała główną rolę, przyznano aż siedem nagród.

ZOBACZ TEŻ: Orły 2019. Zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska skradła show. Jednak oczy wszystkich były zwrócone w stronę Joanny Kulig

Joanna Kulig w czarnym garniturze

Aktorka pod koniec lutego urodziła swoje pierwsze dziecko. Ostatnie miesiące ciąży spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie promowała film "Zimna wojna". Niedawno wraz z synkiem wróciła do Polski. Gala rozdania Orłów to jej pierwsze oficjalne wyjście, od kiedy znowu jest w kraju. Na czerwonym dywanie prezentowała się niezwykle elegancko. Joanna postawiła na czarny total look. Garnitur połączyła z luźną koszulą. Do tego dobrała czarne buty na obcasie i małą kopertówkę. Stylizację uzupełniła delikatną biżuterią i lekkim makijażem, który zdecydowanie podkreślił jej wyjątkową urodę.

 

Jak Wam się podoba kreacja Joanny Kulig? My uważamy, że wyglądała skromnie, ale z klasą.

JP