Joanna Kulig została matką. Brat aktorki wygadał się i zdradził płeć i imię maleństwa. Polska klasyka

Joanna Kulig milczy na temat tego, czy urodziła chłopca czy dziewczynkę. W żadnym z wywiadów nie ujawniła też, jakie imię wybrała dla dziecka. Pilnie strzeżoną tajemnicę zdradził jej brat.
Zobacz wideo

Joanna Kulig i jej mąż, Maciej Bochniak, kilka dni temu zostali rodzicami. Od miesięcy mówiło się, że pierwsze dziecko aktorki przyjdzie na świat w Los Angeles i dzięki temu będzie miało podwójne obywatelstwo. Tajemnicą nie było też to, że Kulig będzie rodziła w luksusowej klinice.

Do mediów nie dotarła jednak informacja, jakiej płci będzie pociecha aktorki, a tym bardziej jakie imię wybierze dla maleństwa. Teraz jednak te szczegóły zostały ujawnione. 

Joanna Kulig urodziła syna

Joanna Kulig urodziła syna. Taką informację zdradził w rozmowie z "Faktem" brat aktorki - Piotr Kulig. To jednak nie wszystko - mężczyzna wygadał się, jak chłopczyk będzie miał na imię.

To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Janek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi –wyznał. 

Sama Kulig w żaden sposób nie odniosła się do tych doniesień. Aktorka od czasu porodu nie pokazała też w media społecznościowych żadnych prywatnych zdjęć. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy świeżo upieczona mama pojawi się na rozdaniu Oscarów. "Zimna wojna", w której zagrała, zebrała aż trzy nominacje do nagrody

AG