Paris Jackson trafiła do szpitala. Zagraniczne media donoszą, że była to próba samobójcza

Jak donosi portal TMZ, Paris Jackson w sobotę rano została przetransportowana do szpitala. Według ustaleń tabloidu córka Michaela Jacksona chciała targnąć się na swoje życie. Dziewczyna jednak zaprzecza tym doniesieniom.

Po premierze filmu "Leaving Neverland" wokół legendy Michaela Jacksona rozpętała się burza. Król muzyki pop oskarżany jest o molestowanie seksualnie nieletnich chłopców. On sam nie może się bronić, a tak mocne zarzuty dbijają się głównie na rodzinie Michaela, w szczególności na jego dzieciach. Najnowsze doniesienia z zagranicznej prasy są jednak szokujące. Jak poinformował portal TMZ, córka Jacksona, Paris, próbowała popełnić samobójstwo. 

Zobacz wideo

Paris Jackson trafiła do szpitala. Chciała się zabić? 

Według ustaleń tabloidu służby medyczne otrzymały zgłoszenie w sobotę około 7:30 rano. Po przybyciu na miejsce okazało się, że Paris próbowała podciąć sobie żyły. Natychmiast została więc przetransportowana do szpitala. Na tę chwilę wiadomo już, że córka Michaela opuściła placówkę, a stan jej zdrowia jest stabilny. Około godziny 15:00 została przyłapana przez paparazzi w pobliżu swojego domu w Los Angeles. Miała na sobie kurtkę z wymownym napisem: "Wszystko jest w porządku". 

ZOBACZ TEŻ: Paris Jackson nie radzi sobie z emocjami po premierze filmu o Michaelu Jacksonie. Zażywa narkotyki, żeby odreagować?

Tuż po doniesieniach TMZ Paris zdementowała je na swoim Twitterze. W odpowiedzi na raport tabloidu wyznała: 

Pier***eni kłamcy.

Opublikowała również selfie i dodała

Jestem wyluzowana jak Bob Dylan.

Paris JacksonParis Jackson screen Twitter/Paris-Michael K. J.

Paris Jackson od lat zmaga się z depresją. Warto w tym miejscu wspomnieć, że również w 2013 roku w mediach głośno było na temat doniesień o jej rzekomej próbie samobójczej. Mamy jednak głęboką nadzieję, że z Paris Jackson wszystko jest w porządku. Trzymamy kciuki. 

DH

Więcej o: