Angelina Jolie ma romans z brytyjskim miliarderem? Bliscy aktorki komentują: Z Bradem nie będzie na pewno

Zagraniczne media aż huczą od doniesień na temat rzekomego romansu Angeliny Jolie z tajemniczym miliarderem. Głos w sprawie zabrali teraz znajomi aktorki, którzy rozwiewają wszelkie wątpliwości. Żadnego romansu nie ma.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku. Od tamtej pory minęło już więc sporo czasu, jednak aktorka bardzo długo przeżywała fakt rozwodu. Zagraniczne media donosiły niedawno, że w końcu odzyskała chęci do życia, a wpływ na to miał pewien tajemniczy Brytyjczyk, miliarder. Szybko więc zaczęto spekulować, jakoby Angelina w końcu odnalazła miłość. Plotki te skomentowali niedawno bliscy znajomi aktorki i niestety, okazuje się, że nie ma w nich ani krzty prawdy. 

Zobacz wideo

Angelina Jolie nie wróci do Brada Pitta. Liczą się tylko dzieci

Jak informują, Angelina Jolie obecnie z nikim się nie spotyka, a wszelkie doniesienia mediów są po prostu nieprawdziwe. Nie ma również mowy o powrocie Angeliny do Brada Pitta. 

Poznała samotność po rozstaniu z Bradem. Ona nie jest gotowa na poważny związek z nikim, dopóki jej rozwód nie zostanie zakończony. Do tego czasu będzie się koncentrować na pracy i na dzieciach. Ona nie spotyka się z żadnymi aktorami, ani miliarderami z Europy i na pewno nie będzie z Bradem ponownie. Teraz liczą się dla niej tylko dzieci” - czytamy.

No cóż, okazuje się więc, że fani Angeliny i Brada nie mają już na co liczyć. Nie zapowiada się również, by aktorka była obecnie z kimś związana.

Myślicie, że Brad słysząc te plotki o romansie Angeliny i brytyjskiego miliardera, był chociażby trochę zazdrosny? 

DH