Iwona Pavlović nie odpuszcza Justynie Żyle. Jurorce znowu puściły nerwy. "Nie zamierzam jej przepraszać"

Iwona Pavlović zarzeka się, że nie przeprosi Justyny Żyły za krytykę w pierwszym i drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Według jurorki celebrytka kompletnie nie potrafi tańczyć.
Zobacz wideo

Iwona Pavlović nie szczędziła mocnych i przykrych słów w kierunku Justyny Żyły po jej pierwszym tańcu w programie. Co więcej, jurorka twierdziła, że gwiazda rusza się jak przedszkolak i oceniła jej pląsy na parkiecie tylko na jeden punkt. Internauci szybko uznali występ byłej żony Piotra Żyły za najgorszy w historii "Tańca z gwiazdami". Jednak fani Justyny stanęli za nią murem i żądali, aby Pavlović ją przeprosiła. Czy zamierza to zrobić?

ZOBACZ: Ci uczestnicy 'Tańca z gwiazdami' przeszli do historii. Nie tylko Żyła tańczyła 'jak przedszkolak'. Cha-cha Siwiec była równie zła

Ivona Pavlović wciąż krytykuje Justynę Żyłę

Jurorka w rozmowie z Plotkiem zarzeka się, że nie zamierza przepraszać Żyły:

Nie będę przepraszała Justyny Żyły. A dlaczego? Jeżeli cokolwiek mogło być urażone, to taniec Żyły mógłby się na mnie obrazić tylko i wyłącznie, ale nie osoba. (...) Także nie, nie, proszę wybaczyć, ale nie będę przepraszała Justyny, bo uważam, że nie mam za co. Nie moim celem było jej obrażać.

Iwona Pavlović wyjaśniła nam również, dlaczego tak nisko ocenia występy Justyny:

Myślę, że bardzo często nasi odbiorcy zarzucają mi złośliwość, a ja nie mam w sobie złośliwości, ja mam w sobie złość. A to jest duża różnica, bo ja jestem na Justynę wkurzona, że kaleczy taniec i stąd moje słabe oceny.

Jak się okazuje, gwiazda w drugim odcinku "TzG" zrobiła mały postęp i tym razem zdobyła 11 punktów, a nie 8, jak poprzednio. Ta nota uplasowała ją na drugim miejscu, ale od końca. Jurorka powiedziała w wywiadzie dla Plotka, że mimo wszystko daje Justynie szansę na poprawę.

Tak, dałam już dzisiaj. Jeden punkt więcej, bo rzeczywiście było lepiej niż tydzień temu. Małe oczko, ale jednak. Tak, jak najbardziej tu wszyscy mają równe szanse. Proszę zwrócić uwagę, ktoś kto był w tamtym odcinku na pierwszym miejscu już na nim nie jest. Także również ona ma szanse. To jest tydzień pracy znowu. Zobaczymy. Czy leniuszek, czy nie. Czy pracuś, czy nie. Czy zdolny, czy nie. Czas pokaże.

A Wy, jak oceniacie taniec Justyny z drugiego odcinka? Było lepiej?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.