Ujawniono, kto zagra Zenona Martyniuka. Produkcja do tej roli potrzebowała aż dwóch aktorów

Już wiadomo, kto w filmie o Zenonie Martyniuku wcieli się w postać "króla disco polo". Co ciekawe, będą to aż dwie osoby, a jeden z tych aktorów to gwiazda kultowej "BrzydUli". Zdjęcia do filmu już ruszyły.

Zenon Martyniuk już na stałe zapisał się na kartach nie tylko polskiego show-biznesu, ale przede wszystkim polskiej muzyki. W tym przypadku mało istotne jest, że muzyk tworzy głównie utwory utrzymane w klimacie disco polo, gdyż jego ogromna popularność jest po prostu niekwestionowana. Chyba ciężko byłoby nam znaleźć w kraju osobę, która nie potrafiłaby zaśpiewać chociażby fragmentu hitu "Przez Twe Oczy Zielone".

Po latach sukcesów musiał nastać taki moment, w którym ogłoszono, że na podstawie historii życia Martyniuka powstanie film. W mediach od pewnego czasu pojawiają się informacje na temat produkcji, jednak do tej pory nie było wiadomo, kto miałby wcielić się w postać Zenka. Teraz pojawiły się pierwsze nazwiska. 

Zobacz wideo

Kto zagra Zenona Martyniuka?

Nazwiska, bo mówimy w tym przypadku o dwóch osobach. Jak donosi "Super Express", w Zenka, który dopiero rozpoczyna muzyczną karierę, wcieli się Jakub Zając, aktor znany między innymi z serialu "Belfer". Natomiast, według ustaleń tabloidu, drugą osobą ma być Krzysztof Czeczot, który odegra późniejsze lata kariery Martyniuka.

Jakub Zając, Zenon Martyniuk, Krzysztof CzeczotJakub Zając, Zenon Martyniuk, Krzysztof Czeczot AKPA/KAPIF

Zapowiada się więc ciekawa produkcja. Czy których z tych aktorów rzeczywiście z wyglądu przypomina Wam Zenona Martyniuka? 

Więcej o:
Komentarze (62)
Ujawniono, kto zagra Zenona Martyniuka. Produkcja do tej roli potrzebowała aż dwie osoby. Zdjęcia do filmu już ruszyły
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 42 razy 36

  Co takiego ciekawego jest w histori życia pana Zenka ,ze powstaje o nim film. Absurd jakiś

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 26

  A cóż to jest za postać! Ze ma o nim film powstać! Totalna żenada!!!!!!!

 • 600ps

  Oceniono 20 razy 14

  Wiejski spiewak, wiejska muzyka i wiejski artysta kto taką muzyke potrzebuje. Muzyka tego śpiewaka jest wielka katastrofą i nieporozumieniem a spiewac ja mozna tylko po pijaku. Jesli chodzi o film sa polscy artysci którzy swoja twórczoscia zasluzyli na zfilmowanie ich zycia, ale film o tym czlowieku to jest zwyle nieporozumienie.

 • Gość: Jcj

  Oceniono 13 razy 13

  Lepszy bylby zawierucha do roli mlodego zenka, a do dojrzalego zenka braciak

 • niebozaoknem

  Oceniono 16 razy 12

  Ja chyba śnię. Zenek Martyniuk zapisał się na stałe w historii polskiej muzyki? W jakim sensie? Zenek Martyniuk z pewnością zapisał na stałe w historii dyskotek i wesel Podlasia, ale o muzykę to on się nawet nie otarł podczas swojej bogatej z pewnością kariery.

 • Gość: Jacek

  Oceniono 16 razy 12

  Cóż, artysta nawet śpiewać nie umie - ale gawiedź kocha przeciętność - zwłaszcza, że jest to muzyka do zabawy, a nie do zadumy. No i trzeba przyzna, że polo-lolo dobrze się tańczy na weselach, nawet gdy wykonane jest przez grajków jeszcze mniej utalentowanych niż akcent.

 • bezidei

  Oceniono 12 razy 8

  Jest tylu fajnych Polaków, którzy zasługują na swój film biograficzny: Czapkins, Kukuczka, Doba, Bartoszewski, Niemen, Kora a nawet Kubica. Ba, i te filmy zarobiłyby na siebie.

 • Gość: Lana

  Oceniono 11 razy 7

  "popularność" niektórych ludzi zwanych dla niepoznaki "artystami"świadczy o żenujacym poziomie tzw. publiczności. I tyle.

 • Gość: ja

  Oceniono 11 razy 7

  teraz zenek niedlugo slawomirek na na koncu glonojady godlewskie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX