Ujawniono, kto zagra Zenona Martyniuka. Produkcja do tej roli potrzebowała aż dwóch aktorów

Już wiadomo, kto w filmie o Zenonie Martyniuku wcieli się w postać "króla disco polo". Co ciekawe, będą to aż dwie osoby, a jeden z tych aktorów to gwiazda kultowej "BrzydUli". Zdjęcia do filmu już ruszyły.

Zenon Martyniuk już na stałe zapisał się na kartach nie tylko polskiego show-biznesu, ale przede wszystkim polskiej muzyki. W tym przypadku mało istotne jest, że muzyk tworzy głównie utwory utrzymane w klimacie disco polo, gdyż jego ogromna popularność jest po prostu niekwestionowana. Chyba ciężko byłoby nam znaleźć w kraju osobę, która nie potrafiłaby zaśpiewać chociażby fragmentu hitu "Przez Twe Oczy Zielone".

Po latach sukcesów musiał nastać taki moment, w którym ogłoszono, że na podstawie historii życia Martyniuka powstanie film. W mediach od pewnego czasu pojawiają się informacje na temat produkcji, jednak do tej pory nie było wiadomo, kto miałby wcielić się w postać Zenka. Teraz pojawiły się pierwsze nazwiska. 

Zobacz wideo

Kto zagra Zenona Martyniuka?

Nazwiska, bo mówimy w tym przypadku o dwóch osobach. Jak donosi "Super Express", w Zenka, który dopiero rozpoczyna muzyczną karierę, wcieli się Jakub Zając, aktor znany między innymi z serialu "Belfer". Natomiast, według ustaleń tabloidu, drugą osobą ma być Krzysztof Czeczot, który odegra późniejsze lata kariery Martyniuka.

Jakub Zając, Zenon Martyniuk, Krzysztof CzeczotJakub Zając, Zenon Martyniuk, Krzysztof Czeczot AKPA/KAPIF

Zapowiada się więc ciekawa produkcja. Czy których z tych aktorów rzeczywiście z wyglądu przypomina Wam Zenona Martyniuka? 

Więcej o: