Synowa Zenka Martyniuka i Daniel M. kłócą się o imię dla dziecka. Żadne z nich nie chce ustąpić

Synowa Zenka Martyniuka, Ewelina Martyniuk, 12 lutego urodziła swoje pierwsze dziecko. Daniel M. chce córce dać na imię Noemi, jednak jego żona upiera się przy Laurze.
Zobacz wideo

Synowa Zenka Martyniuka i Daniel M. po raz pierwszy zostali rodzicami. Syn króla disco polo odwiedził swoją żonę w szpitalu i udokumentował to na swoim InstaStory. Okazuje się, że świeżo upieczeni rodzice nie mogą dojść do porozumienia przy wyborze imienia dla swojej córki. Ewelina Martyniuk upiera się, aby była to Laura, natomiast Daniel chce, żeby nazywała się Noemi.

ZOBACZ: Synowa Zenka Martyniuka urodziła. Syn "króla disco-polo" pochwalił się wspólnym zdjęciem

Aktualnie chciałbym powiedzieć, że Noemi nie urodziła się 13-ego, a 12-ego - powiedział Daniel M.

Na to wtrąciła jego żona

"Nie Noemi tylko Laura."

Syn Zenka Martyniuka stanowczo się z nią nie zgodził:

"I nie żadna Laura tylko Noemi."

Ewelina dalej upierała się przy swoim:

"Nie, Laura."

ZOBACZ: Kim jest synowa Zenka Martyniuka? Ewelinę i Daniela dzieli spora różnica wieku. To nie wszystko, co wiemy o pannie młodej

Daniel M. i Ewelina Martyniuk znowu się kochają?

Syn Zenka Martyniuka przez długi czas źle wypowiadał się w mediach o swojej żonie. Nie zważał na to, że jest w ciąży i obrażał ją, mówiąc, że "gówniara złapała go na dziecko". Natomiast kiedy Ewelina urodziła, Daniel M. stwarza pozory, że w ich życiu wszystko jest w porządku i zażegnali już konflikt. Na swoim InstaStory opublikował zdjęcie, na którym trzyma się za ręce z żoną i córeczką.

Kochamy się wszyscy razem. Połączeni - podpisał zdjęcie Daniel M.

Daniel Martyniuk, Ewelina MartytniukDaniel Martyniuk, Ewelina Martytniuk screen Instagram.com/daniel.martyniuk

Daniel M. i jego problemy z prawem

Pod koniec grudnia 2018 roku w mieszkaniu Daniela M. na osiedlu w Wasilkowie doszło do awantury. Wówczas syn Zenka Martyniuka miał nie wpuścić do swojego mieszkania ciężarną małżonkę. Wtedy matka Daniela M. wezwała policję. . Co więcej, w mieszkaniu zatrzymanego odnaleziono marihuanę.

Warto dodać, że to nie był pierwszy raz, kiedy Daniel M. miał problemy z prawem. Jak donosiły media, do zatrzymania Daniela M. doszło także w maju ubiegłego roku, kiedy to awanturował się w pod domem swojej ówczesnej narzeczonej i znaleziono przy nim śladowe ilości marihuany, a także w 2017 roku, kiedy to wdał się w kłótnię z policją.

JP