Suknia Małgorzaty Rozenek z Balu Dziennikarzy to kopia? Niemal identyczną miała na sobie Ciara już 3 lata temu

Małgorzata Rozenek wybrała najbardziej spektakularną suknię na 19. Charytatywny Bal Dziennikarzy. Oryginalna kreacja wyglądała jednak znajomo - bardzo podobną miała na sobie Ciara w 2016 roku.
Zobacz wideo

19. Charytatywny Bal Dziennikarzy za nami. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd, a wśród nich nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. "Perfekcyjna" pokazała się może nie w najpiękniejszej, ale na pewno w najbardziej charakterystycznej sukni z dużym trenem, który na ściance sprawiał jej spore problemy. Atrakcyjność tej stylizacji jest jednak sprawą drugorzędną, bardziej interesujący jest fakt, że wygląda ona bardzo znajomo. Niemal identyczną kreację miała na sobie amerykańska wokalistka Ciara na gali American Music Awards w 2016 roku. Zobaczcie sami:

Małgorzata Rozenek, Ciara w 2016 rokuMałgorzata Rozenek, Ciara w 2016 roku WBF / EAST NEWS

Suknia Ciary pochodzi z kolekcji haute couture Stephana Rollanda na sezon jesień-zima 2016. Kreacja Rozenek wyszła z atelier Roberta Czerwika. Suknie różnią się materiałami, z których zostały uszyte, ale poza tym trudno dostrzec między nimi różnice. A tak kreacja wyglądała na modelce w lookbooku Rollanda:

Stephane RollandStephane Rolland Stephane Rolland Haute Couture AW 2016

WJ