Córka Kourtney Kardashian pierwszy raz poszła do fryzjera. 6-letnia Penelope zażyczyła sobie fryzurę w stylu Khloe. "Ma obsesję na moim punkcie"

Córka Kourtney Kardashian po raz pierwszy poszła do fryzjera. 6-letnia Penelope wygląda teraz jak jej ciocia, Khloe Kardashian.
Zobacz wideo

O tym, jak szybko płynie czas, można się przekonać obserwując dzieci. Córka Kourtney Kardashian dopiero co była małym brzdącem, a tymczasem już ma sześć lat i podejmuje pierwsze, dorosłe decyzje.

Córka Kourtney Kardashian poszła do fryzjera

Ostatnio Penelope po raz pierwszy udała się do fryzjera, aby zaszaleć z fryzurą. Okazuje się, że 6-latka zainspirowała się swoją ciocią, Khloe. Dziewczynka zażyczyła sobie podobne, krótkie cięcie. Kardashianka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córką swojej siostry. Fotografia została wykonana po metamorfozie:

Penelope ma obsesję na moim punkcie. Wygląda bardzo rozkosznie z obciętymi włosami - napisała pod fotografią.
 

Fryzury są naprawdę podobne! Z tą różnicą, że Khloe jest platynową blondynką. Mamy jednak nadzieję, że Kourtney nie pozwoli 6-latce rozjaśnić włosów, aby mogła jeszcze bardziej upodobnić się do cioci. Chociaż, w rodzinie Kardashianów wszystko jest możliwe.

 
Wygląda przepięknie w tych włosach!
Mała gwiazda
Penelope jest taka śliczna -- piszą internauci.

Musimy się zgodzić. W nowej fryzurze wygląda wystrzałowo! A Wam jak się podoba?

KS