Kourtney w łóżku ze Scottem. Sofia Richie zobaczyło to zdjęcie i wściekła się. "Kourtney zrobi wszystko, żeby stanąć między nimi"

Sofia Richie jest wściekła na Kourtney, że ta wrzuciła zdjęcie w seksownej pozie ze Scottem. Uważa, że Kardashianka zrobiła to złośliwie.

Tej dramy nigdy dość. Choć Kourtney Kardashian i Scott Disick nie są razem już od trzech lat, to nieustannie pojawiają się plotki, że obecna dziewczyna Scotta, Sofia Richie, jest o niego zazdrosna. Powodów może mieć sporo, bo Disick ma doskonały kontakt z matką swoich dzieci i przez całą rodzinę Kardashianów jest traktowany jak członek rodziny. Spędzał z nimi nawet tegoroczne Święto Dziękczynienia, na które nie zabrał oczywiście swojej dziewczyny. Sofia dzielnie znosi kolejne plotki o tym, że Kourtney nie jest Scottowi obojętna, ale ostatnio miarka się przebrała.

Sofia Richie wściekła na Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcie ze Scottem. Pozuje w seksownej pozie na łóżku, podczas gdy jej ex zajmuje się ich córką, Penelope. Napisała z humorem, że tak wygląda dzielenie się obowiązkami rodzicielskimi. To podobno doprowadziło Sofię do wściekłości.

Sofia uważa, że Kourtney jest zazdrosna o jej związek ze Scottem i zrobi wszystko, żeby stanąć między nimi. Sofia spędzała cudowny wieczór, świętując Chanukę ze Scottem i przyjaciółmi, a Kourtney dokładnie w tym samym czasie opublikowała zdjęcie, na którym leży na łóżku obok Scotta - donosi informator "Hollywood Life".
 

Sofia wierzy podobno, że Kourtney chciała zepsuć jej miły wieczór ze Scottem publikując takie zdjęcie.

Uważa, że Kourtney wrzuciła na złość to konkretne zdjęcie.

My jednak skłaniamy się ku wytłumaczeniu, że Kourtney opublikowała ten post zupełnie bezrefleksyjnie i raczej w formie żartu. Nie dziwimy się jednak, że Sofia, znając przeszłość Scotta i jego kochliwą naturę, wciąż czuje się w tym związku niepewnie.

embed

WJ

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.