Zielona kreacja księżnej Kate zyskała miano "najgroźniejszej" sukienki. Internauci mają spory ubaw. Nie uwierzycie, dlaczego

Księżna Kate wybrała się do jednej z brytyjskich szkół, by spotkać się z tamtejszymi uczniami. Podczas oficjalnej wizyty jak zawsze prezentowała się z klasą. Internauci w sukni księżnej dopatrzyli się jednak zabawnego szczegółu. Dostrzegli tam twarz!

Odkąd tylko Kate Middleton zawitała do rodziny królewskiej, jej oficjalne wyjścia są głośno komentowane przez media na całym świecie. Największe zainteresowanie wzbudzają stylizacje księżnej, które w większości przypadków są zachwalane. Ciężko również doszukiwać się u Kate modowych wpadek, które to natomiast czasem zdarzają się u Meghan Markle. Gdy niedawno księżna Kate wybrała się na spotkanie z uczniami jednej z londyńskich szkół podstawowych i postawiła na klasyczną kreację, chyba nikt nie spodziewał się, że suknia ta stanie się obiektem żartów

Zobacz wideo

Księżna Kate w "najgroźniejszej" sukni na świecie

Dodajmy, że Kate miała na sobie zieloną suknię marki Eponine, która została uszyta na specjalne zamówienie księżnej. Cena za tę kreację to koszt 2,5 tysiąca dolarów, co w przeliczeniu wynosi ponad 10 tysięcy złotych. Początkowo stylizacja Kate wzbudziła zachwyt, jednak już chwilę później internauci dopatrzyli się w sukni zabawnego szczegółu. 

Ktoś nie był szczęśliwy, że opuszcza tego poranka garderobę. Najgroźniejsza sukienka na świecie!
Sukienka Kate na pewno nie cieszyła się z tego dnia - czytamy na Twitterze.

Okazuje się, że guziki na kreacji księżnej zostały przyszyte w ten sposób, że mogą przypominać twarz bohatera z bajki Supertato. I właśnie o takie porównanie pokusili się internauci, których suknia księżnej bardzo rozbawiła. 

"Najgroźniejsza" sukienka świata. Spójrzcie na tę minę, samo zło! - pisze natomiast inny internauta. 

KSIĘŻNA KATE W "NAJGROŹNIEJSZEJ" SUKNI. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Trzeba przyznać, że pewne podobieństwo jest dostrzegalne. Również to widzicie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.