Księżna Kate jest coraz chudsza. Nie radzi sobie z żądaniami Meghan Markle. "Ma na nią destrukcyjny wpływ"

Księżna Kate ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze. Piękne kreacje i makijaż nie ukryją, że jest bardzo chuda. Zagraniczne media twierdzą, że to wina Meghan Markle!
Zobacz wideo

Księżna Kate na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy mocno zeszczuplała. Na wielu zdjęciach możemy zobaczyć, że ma bardzo chude nogi i talię osy. Jednak jak się okazuje, księżna Cambridge nie jest na żadnej diecie. Podobno to przez stres związany z Meghan, nie ma apetytu.

ZOBACZ: Księżna Kate i Meghan Markle nie radzą sobie z hejtem. W końcu musiał zareagować Pałac!

Księżna Kate przestała jeść przez Meghan Markle?

Middleton zawsze miała świetną figurę, a po każdej ciąży szybko wracała do formy. Ale dopiero teraz jej waga jest naprawdę niepokojąco niska... Magazyn "Star" podaje, że księżna prawie przestała jeść i jest to wina Meghan Markle. Podobno księżna Sussex ma zbyt duże żądania wobec żony księcia Williama:

Meghan ma destrukcyjny wpływ na Kate. Księżna Cambridge nie radzi sobie z jej żądaniami. Zawsze w sytuacjach stresowych nie mogła jeść, ale nigdy nie było tak źle - informuje magazyn Star.

Przypomnijmy, że obie księżne nie przepadają za sobą. Od początku, kiedy Markle weszła do rodziny królewskiej, próbuje dyrygować innymi i wszystkich sobie podporządkowywać. To zaś nie podoba się księżnej Kate. Jakby tego było mało, panie mają zupełnie inne charaktery i niejednokrotnie dochodziło między nimi do spięć.

Myślicie, że Meghan rzeczywiście tak bardzo dokucza Kate?

JP

Więcej o:
Komentarze (139)
Księżna Kate jest coraz chudsza! Nie radzi sobie z żądaniami Meghan Markle. "Ma na nią destrukcyjny wpływ"
Zaloguj się
 • Gość: Roma

  Oceniono 139 razy 133

  A jakież to żądania może mieć Meghan w stosunku do Kate. Stek bzdur wypisujecie. Jesteście tragiczni z tymi glupotami !!!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 107 razy 99

  Ktoś próbuje krytykować Meghan a tymczasem robi z Kate totalną niemotę. Mamy uwierzyć, że 36-letnia kobieta z trójką dzieci, należącą od 7 lat do rodziny królewskiej przestaje jeść z powodu nachalnej bratowej? Gdyby to była prawda (w co absolutnie nie wierzę) to by znaczyło przede wszystkim, że Kate ma problemy z głową i wymaga pomocy specjalisty.

 • Gość: gosc

  Oceniono 75 razy 69

  Bzdury, jakurat zadania Meghan mogą mieć wpływ na Kate albo ja stresować?

 • Gość: brrrrr

  Oceniono 51 razy 47

  jakie żądania, na litość boską? czy ktoś tam u was myśli przy przepisywaniu tych bzdur z google translatora?
  DNO

 • Gość: Qet

  Oceniono 57 razy 45

  Urządzacie zawody, ile niedorzecznych bzdur na temat Meghan jesteście w stanie wyprodukować w ciągu jednego dnia?

 • Gość: tomcio

  Oceniono 29 razy 23

  Panie redaktorze, co to za bzdurny tekst (może źle przetłumaczony), tytuł po prostu głupi. Czy wygląda to tak: Meghan: Kate żądam abyś nie jadła, masz być chuda. I teraz ja tak po naszemu: skaczę w ogień, pan redaktor też musi skoczyć.

 • Gość: Czyja wina

  Oceniono 37 razy 21

  Co jeszcze zarzucicie Megan? Klęski żywiołowe, czary lub voodoo? Wyjście Wielkiej Brytanii z Uni też jest jej sprawką? Opanujcie się pismacy, bo tego czytać się już nie da.

 • Gość: ear

  Oceniono 25 razy 19

  CZy te panie mieszkają razem w dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni 45 m kw, ze są na swoje towarzystwo bezustannie skazane????

 • Gość: zioła prowansalskie

  Oceniono 23 razy 19

  Jakiś "cembał" napisał ten bzdury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX