Księżna Kate jest coraz chudsza. Nie radzi sobie z żądaniami Meghan Markle. "Ma na nią destrukcyjny wpływ"

Księżna Kate ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze. Piękne kreacje i makijaż nie ukryją, że jest bardzo chuda. Zagraniczne media twierdzą, że to wina Meghan Markle!
Zobacz wideo

Księżna Kate na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy mocno zeszczuplała. Na wielu zdjęciach możemy zobaczyć, że ma bardzo chude nogi i talię osy. Jednak jak się okazuje, księżna Cambridge nie jest na żadnej diecie. Podobno to przez stres związany z Meghan, nie ma apetytu.

ZOBACZ: Księżna Kate i Meghan Markle nie radzą sobie z hejtem. W końcu musiał zareagować Pałac!

Księżna Kate przestała jeść przez Meghan Markle?

Middleton zawsze miała świetną figurę, a po każdej ciąży szybko wracała do formy. Ale dopiero teraz jej waga jest naprawdę niepokojąco niska... Magazyn "Star" podaje, że księżna prawie przestała jeść i jest to wina Meghan Markle. Podobno księżna Sussex ma zbyt duże żądania wobec żony księcia Williama:

Meghan ma destrukcyjny wpływ na Kate. Księżna Cambridge nie radzi sobie z jej żądaniami. Zawsze w sytuacjach stresowych nie mogła jeść, ale nigdy nie było tak źle - informuje magazyn Star.

Przypomnijmy, że obie księżne nie przepadają za sobą. Od początku, kiedy Markle weszła do rodziny królewskiej, próbuje dyrygować innymi i wszystkich sobie podporządkowywać. To zaś nie podoba się księżnej Kate. Jakby tego było mało, panie mają zupełnie inne charaktery i niejednokrotnie dochodziło między nimi do spięć.

Myślicie, że Meghan rzeczywiście tak bardzo dokucza Kate?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.