Beata Tyszkiewicz otrzymuje głodową emeryturę. Aktorka nie zamierza jednak narzekać. "Ja zawsze sobie radziłam"

Beata Tyszkiewicz otrzymuje niską emeryturę. Każdego miesiąca dostaje zaledwie 1300 złotych.
Zobacz wideo

Nie od dziś wiadomo, że artyści otrzymują niskie, często wręcz głodowe emerytury. No, chyba że ktoś, tak jak Zenek Martyniuk, każdego miesiąca opłaca składkę w wysokości 4 tysięcy złotych. Nie każdy może sobie jednak na to pozwolić.

ZOBACZ TEŻ:  Zenon Martyniuk nie musi martwić się emeryturą. Inni mogą mu tylko pozazdrościć! "Jest kozakiem"

Beata Tyszkiewicz otrzymuje niską emeryturę

Okazuje się, że z niską emeryturą musi żyć Beata Tyszkiewicz. Aktorka otrzymuje każdego miesiąca zaledwie 1300 zł.

Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Ja zawsze sobie radziłam. Piszę sobie następną książkę, dwie właściwie - zdradziła jakiś czas temu.

Przypomnijmy,  że ostatni rok nie był łaskawy dla Beaty Tyszkiewicz. Aktorka przeżyła zawał serca, który spowodował,  że musiała zrezygnować z niektórych obowiązków zawodowych, m.in z funkcji jurora w programie "Taniec z gwiazdami".

Życzymy pani Beacie zdrowia, bo to ono jest najważniejsze. Nie da się jednak ukryć, że z tak niską emeryturą trudno zadbać o siebie. Na szczęście gwiazda może liczyć na wsparcie córek: Karoliny Wajdy i Wiktorii Padlewskiej.

KS

Więcej o:
Komentarze (130)
Beata Tyszkiewicz otrzymuje głodową emeryturę. Aktorka nie zamierza jednak narzekać. "Ja zawsze sobie radziłam"
Zaloguj się
 • kinio101

  Oceniono 75 razy 53

  Może zrezygnuje z papierosów. Będzie bogatsza i zdrowsza.

 • Gość: gosć

  Oceniono 61 razy 49

  Ja po 35 latach płacenia składek takich jak zakład pracy ustalił mam 900zł i też muszę żyć i tez wychowałam dwoje dzieci

 • Gość: gaga

  Oceniono 52 razy 38

  Panie redaktorze pisząc artykuł wypada zapoznać się z przepisami artyści opłacają bardzo niskie składki do ZUS nie wynikające z zarobionych pieniędzy. Można było opłacać więcej....

 • Gość: gość

  Oceniono 43 razy 37

  1300 to głodowe? Mnie wyliczyli, że dostanę 1045. A zarobki zawsze miałam nieporównywalnie niższe, niepozwalające na oszczędzanie. Czy czeka mnie więc rozpasanie?

 • evergreen111

  Oceniono 36 razy 30

  Przestańcie krytykować! Przecież pani Tyszkiewicz NIE UŻALA SIĘ NAD SOBĄ I NIE JĘCZY ŻE ZA MAŁO DOSTAJE wiec po co gadki w stylu "jak nie płaciła składek to ile ma dostać?"

 • kaska82

  Oceniono 28 razy 22

  Zawsze mnie śmieszy jak artyści pracujący całe życie na umowę o dzieło narzekają na niskie emerytury. Zarobił jeden z drugim setki tysięcy na reklamie, kupił sobie 3 mieszkania i 4 samochody i narzeka. Kto powiedział, że na emeryturze można żyć tylko z tego co wypłaci ZUS? A może sprzedać jedną chatę, drugą wynająć, a w trzeciej mieszkać?

 • darekt

  Oceniono 24 razy 20

  Beata Tyszkiewicz wystąpiła w reklamie ING Banku Śląskiego. Aktorka za udział w reklamie otrzymała 300 tysięcy złotych. Takie tam :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX