Nie tylko Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Oni też nie pojawią się w najnowszej edycji

Kolejny "Taniec z Gwiazdami" rusza już w marcu. W nowej edycji oprócz Tyszkiewicz, nie zobaczymy kilku popularnych tancerzy.

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" pojawi się w telewizji Polsat w marcu. Kilka dni temu Beata Tyszkiewicz ogłosiła, że odchodzi z programu. Niestety, ale to nie koniec rozstań. Poza jurorką program opuszczą tancerze - Hanna Żudziewicz, Wiktoria Omyła i Jacek Jeschke.

Hanna Żudziewicz była trenerką w "Tańcu z Gwiazdami" przez wiele lat. W 2016 roku wygrała jedną z edycji. jako partnerka aktora Roberta Wabicha. Jej uczniami w trakcie programu byli też m.in. Mateusz Banasiuk, Marcin Najman i Izu Ugonoh.

Tancerka na swoim Facebooku ujawniła, że rezygnuje z przygody z programem, bo chce skupić się na zawodowej karierze tanecznej i własnych treningach.

Jak już wiecie, podjęłam bardzo trudną i ważną decyzję dla mnie. Przez pięć edycji miałam przyjemność być częścią wspaniałego show tanecznego. Program "Taniec z gwiazdami" nie tylko zmienił podejście telewidzów do tańca, ale też moje. Każdy mój partner był inny, wyjątkowy, każdy pokazał mi swój świat. Dużo się dzięki temu nauczyłam i bardzo im za to dziękuję. Zabieram ze sobą wszystkie najpiękniejsze chwile. Dziękuję wszystkim, którzy współtworzą ten program, za wspólne trzy cudowne lata, nigdy ich nie zapomnę. Na razie zostaję w 100 procentach w swoim sportowym świecie tańca. Trzymajcie za mnie kciuki!" - napisała Hanna Żudziewicz.


W karierze zawodowej Żudziewicz na co dzień towarzyszy Jacek Jeschke. Tancerz opuszcza program z tego samego powodu, co partnerka.

Miałem kilka rozmów z produkcją czy panią reżyser na temat udziału w kolejnej edycji. Ta przerwa, która była, dała mi do myślenia, że "Taniec z gwiazdami" i Polsat są trochę innym światem, jeśli chodzi o moją karierę taneczną. W tej przerwie miałem czas, by pomyśleć, by wrócić do mojej kariery, do codziennych treningów, dlatego, że chcę przerwę, by zobaczyć, jak to będzie - powiedział Jacek Jeschke w wywiadzie dla Party.pl.

W 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" zabraknie również Wiktorii Omyły, którą jak dotąd mogliśmy oglądać u boku Adama Zdrójkowskiego i Marcina Korcza.

Będziecie oglądać nową edycję?

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.