Polsat z pięknymi podziękowaniami dla Tyszkiewicz. Zabrakło jej na na gali, ale Ibisz miał plan

Na gali z okazji prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat zabrakło Beaty Tyszkiewicz. Aktorka ze względów zdrowotnych odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Ale stacja o niej nie zapomniała.

Beata Tyszkiewicz odeszła z programu "Taniec z Gwiazdami". Jej miejsce w jury zajmie Ola Jordan, tancerka, która tańczyła w brytyjskiej edycji programu. Więcej przeczytacie TUTAJ. 

Tyszkiewicz zabrakło na wtorkowej konferencji ramówkowej Polsatu. Stacja jednak nie zapomniała o ulubienicy widzów i pięknie jej podziękowała. Kiedy Krzysztof Ibisz zaczął przemowę, a w dłoniach trzymał bukiet róż, wszyscy zgromadzeni goście wstali i zaczęli bić brawo.

Drodzy państwo, z tego miejsca chciałbym podziękować pani Beacie Tyszkiewicz. Pani Beato! Dziękujemy za 7 edycji 'Tańca z Gwiazdami', dziękujemy za pani klasę, poczucie humoru, inteligencję, za wszystkie 'dziesiątki' dla naszych uczestników, za serce do tańca. Zaprosiliśmy panią Beatę, niestety nie mogła być z nami. Życzymy pani dużo zdrowia, te oklaski są dla pani. Prosto ze sceny wysyłam do pani bukiet róż - mówił Ibisz.
 

Pani Beacie musiało być bardzo miło. My również życzymy dużo zdrowia i siły! Będziecie oglądać "Taniec z Gwiazdami" z nową jurorką?

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.