Polsat z pięknymi podziękowaniami dla Tyszkiewicz. Zabrakło jej na na gali, ale Ibisz miał plan

Na gali z okazji prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat zabrakło Beaty Tyszkiewicz. Aktorka ze względów zdrowotnych odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Ale stacja o niej nie zapomniała.

Beata Tyszkiewicz odeszła z programu "Taniec z Gwiazdami". Jej miejsce w jury zajmie Ola Jordan, tancerka, która tańczyła w brytyjskiej edycji programu. Więcej przeczytacie TUTAJ. 

Tyszkiewicz zabrakło na wtorkowej konferencji ramówkowej Polsatu. Stacja jednak nie zapomniała o ulubienicy widzów i pięknie jej podziękowała. Kiedy Krzysztof Ibisz zaczął przemowę, a w dłoniach trzymał bukiet róż, wszyscy zgromadzeni goście wstali i zaczęli bić brawo.

Drodzy państwo, z tego miejsca chciałbym podziękować pani Beacie Tyszkiewicz. Pani Beato! Dziękujemy za 7 edycji 'Tańca z Gwiazdami', dziękujemy za pani klasę, poczucie humoru, inteligencję, za wszystkie 'dziesiątki' dla naszych uczestników, za serce do tańca. Zaprosiliśmy panią Beatę, niestety nie mogła być z nami. Życzymy pani dużo zdrowia, te oklaski są dla pani. Prosto ze sceny wysyłam do pani bukiet róż - mówił Ibisz.

Pani Beacie musiało być bardzo miło. My również życzymy dużo zdrowia i siły! Będziecie oglądać "Taniec z Gwiazdami" z nową jurorką?

JT 

Więcej o:
Komentarze (5)
Beata Tyszkiewicz odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Polsat pięknie jej podziękował
Zaloguj się
 • 1234qwerty

  Oceniono 7 razy 5

  Jakość tego klipu powala na plecy

 • teczowy.husarz.bat.na.chamow

  Oceniono 2 razy 2

  Zabraklo jej na na gali. :-)

 • Gość: zielona Wsypa

  Oceniono 1 raz 1

  Na pewno nie tak pięknie jak Beata Tyszkiewicz człowiekowi honoru

 • Gość: Jędrek

  0

  Beata Tyszkiewicz od 1961 roku dobrowolny współpracownik SB donosiła na przyjaciół bez skrupułów jak wspominają prowadzący oficerowie. Łączyły ją bliskie stosunki z największymi szujami aparatu bezpieczeństwa PRL. To ciemna karta tej osoby, zresztą całe jej życie to pasmo braku sukcesów zarówno zawodowych jak i osobistych, tylko ludzie o płytkich poglądach i wiedzy urządzają ochy i achy na jej widok. Mnie ogarnia obrzydzenie : sprzedawała najbardziej intymne sytuacje przyjaciół za judaszowe srebrniki. Hańba. Odrażające zachowania pseudo hrabiny z lewego łoża !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX