Domańska zastąpi Woźniak-Starak w "Ameryka Express"? Aktorka dodała wymowne nagranie na Instagrama

Nadal nie wiadomo, kto poprowadzi kolejną edycję "Ameryka Express". Jest już jednak pierwsza ochotniczka!

Ostatni sezon "Ameryka Express" wzbudzał wiele kontrowersji. Dostało się nie tylko uczestnikom, ale także produkcji. Przypomnijmy, że widzowie szybko wyłapali nieścisłości związane z przedstawionym w programie wypadkiem autobusu. 

Niewykluczone, że to właśnie negatywne zamieszanie wokół show skłoniło dotychczasową prowadzącą Agnieszkę Woźniak-Starak do zrezygnowania z dalszego udziału w "Ameryce Express". W międzyczasie okazało się, że prezenterka poprowadzi najnowszą edycję powracającego po latach "Big Brothera".

Kto poprowadzi nowy sezon "Ameryki Express"?

Zaraz po ogłoszeniu przez Woźniak-Starak odejścia z programu. Fani zaczęli zastanawiać się, kto mógłby zastąpić ją w roli prowadzącej. Prezenterka zdradziła w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że kolejną odsłonę "Ameryki Express" powinien poprowadzić któryś z byłych uczestników show. 

Widzowie zaczęli wówczas spekulować, jakoby gospodynią programu powinna zostać Małgorzata Rozenek, najlepiej w parze z Radkiem Majdanem. Okazuje się jednak, że "Perfekcyjna" może mieć konkurencję! Swoje zainteresowanie prowadzeniem "Ameryka Experss" w zabawny sposób wyraziła Aleksandra Domańska.

Domańska na Instagramie

Zwyciężczyni ostatniej edycji programu dodała na Instagrama krótki filmik, na którym wciela się w rolę prowadzącej show o celebrytach podróżujących autostopem. 

Zobacz wideo

W komentarzach pod nagraniem z miejsca pojawiło się wiele ciepłych słów pod adresem aktorki.

Jesteś niesamowita.
Kocham twoje poczucie humoru.
Na pewno się Pani sprawdzi - piszą fani w komentarzach.

Myślicie, że Aleksandra Domańska sprawdziłaby się w roli prowadzącej "Ameryka Express"? Jej wygrana w programie była sporym zaskoczeniem dla wielu widzów. Jedni zarzucali jej ciągłe narzekanie, a drudzy z kolei doceniali jej autentyczność. Jednego nie można Domańskiej odmówić. Ma do siebie dystans - to się zawsze ceni!